Domů » Bleskovky » KVIFF: O2 posiluje LTE síť v Karlových Varech

KVIFF: O2 posiluje LTE síť v Karlových Varech

Operátor O2 se rozhodl po dobu filmového festivalu posílit stávající pokrytí sítí LTE. Mezi jednotlivými představeními tak návštěvníci budou moct sdílet své zážitky na sociálních sítích, streamovat videa nebo přenášet festivalovou atmosféru prostřednictvím videohovorů.

 

Rychlá LTE data však z Karlových Varů nezmizí ani po skončení filmového festivalu. Majitelé mobilních telefonů s podporou LTE mohou už nyní na mnoha místech na Karlovarsku surfovat reálnými rychlostmi v řádech desítek megabitů za vteřinu. Okres Karlovy Vary nyní pokrývá přes dvacet vysílačů na frekvenci 800 MHz a během prázdnin přibydou další, aby byl okres pokrytý kompletně.

Během konání filmového festivalu si lidé budou moci pořídit LTE telefon za výhodnou cenu i vyměnit SIM kartu na kterékoli z těchto O2 Prodejen v Karlových Varech:

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

2 komentářů

  1. Nestará se teď o to nějaká jejich dceřiná společnost po rozdělení? Ta pak omezuje dostupnost BTS jen pro O2 operátora?

    • Budou jen „mobilní“ BTSky a ty jsou určeny jen pro podobné akce a řekl bych, že asi nebubou „optimalizovaný“ pro sdílení sítě

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).