Domů » Bleskovky » O2: Data v mobilu s tarify pro mladé o sto korun levnější

O2: Data v mobilu s tarify pro mladé o sto korun levnější

Uživatelé tarifů pro mladé Pohoda, [:kůl:] , Chytrá Pohoda a Chytrý [:kůl:] mohou nově výhodněji získat kromě Internetu v mobilu+ S také Internet v mobilu+ M a zvýšit tak FUP ze 150 na 500 MB.Oproti běžné ceně tarifu mladí ušetří sto korun měsíčně a stejně jako ostatní uživatelé nových datových tarifů, získají neomezené SMS do sítě O2.

„Mladí uživatelé patří mezi tu nejnáročnější skupinu našich zákazníků a internet chtějí mít vždy po ruce. Podle našich statistik již čtvrtina uživatelů tarifů pro mladé využívá datový paušál Internet v mobilu,“říká Petr Matějovský, ředitel segmentu mobilních hlasových a datových služeb společnosti Telefónica. Podíl internetu začal rychle stoupat v červnu 2011, když Telefónica nabídla zvýhodněnou cenu Internetu v mobilu pro mladé ( tisková zpráva). Namísto 150 korun jej mohli získat za 100 korun měsíčně.

 

Nyní si mohou uživatelé všech tarifů pro mladé do 26 let vybrat datový balíček Internet v mobilu+ M za dvě stě korun měsíčně, díky němuž získají 500 MB dat. Vyšší internetový tarif přináší uživatelům také možnost získat nový mobilní telefon za výhodnější cenu. Zatímco s tarifem Internet v mobilu+ S dosahuje sleva v rámci akce Sleva na telefon za internet až 500 korun, s tarifem Internet v mobilu+ M je to až 1500 korun. Výhodu lze získat bohužel jen při uzavření smlouvy na dva roky.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

2 komentářů

  1. janac_marek

    Nie je to troška na 500MB drahé?

    Šak to sa dnes na smartphone za mesiac minie hádam aj bez nejakého vážnejšieho surfovania.

    • JANAC_MAREK: Tady jsme v ceske republice, cili to musis povazovat za vyvolavaci cenu a sjednat si cenu nizsi.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).