O2: Data v mobilu s tarify pro mladé o sto korun levnější

Uživatelé tarifů pro mladé Pohoda, [:kůl:] , Chytrá Pohoda a Chytrý [:kůl:] mohou nově výhodněji získat kromě Internetu v mobilu+ S také Internet v mobilu+ M a zvýšit tak FUP ze 150 na 500 MB.Oproti běžné ceně tarifu mladí ušetří sto korun měsíčně a stejně jako ostatní uživatelé nových datových tarifů, získají neomezené SMS do sítě O2.

„Mladí uživatelé patří mezi tu nejnáročnější skupinu našich zákazníků a internet chtějí mít vždy po ruce. Podle našich statistik již čtvrtina uživatelů tarifů pro mladé využívá datový paušál Internet v mobilu,“říká Petr Matějovský, ředitel segmentu mobilních hlasových a datových služeb společnosti Telefónica. Podíl internetu začal rychle stoupat v červnu 2011, když Telefónica nabídla zvýhodněnou cenu Internetu v mobilu pro mladé ( tisková zpráva). Namísto 150 korun jej mohli získat za 100 korun měsíčně.

 

Nyní si mohou uživatelé všech tarifů pro mladé do 26 let vybrat datový balíček Internet v mobilu+ M za dvě stě korun měsíčně, díky němuž získají 500 MB dat. Vyšší internetový tarif přináší uživatelům také možnost získat nový mobilní telefon za výhodnější cenu. Zatímco s tarifem Internet v mobilu+ S dosahuje sleva v rámci akce Sleva na telefon za internet až 500 korun, s tarifem Internet v mobilu+ M je to až 1500 korun. Výhodu lze získat bohužel jen při uzavření smlouvy na dva roky.

Autor článku
Michal Javůrek
Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku