Domů » Bleskovky » O Samsung Galaxy S7 (edge) je velký zájem, předobjednávky překonaly očekávání

O Samsung Galaxy S7 (edge) je velký zájem, předobjednávky překonaly očekávání

Letošní vlajkové lodě Galaxy S7 a S7 edge se Samsungu rozhodně povedly, byť se korejský výrobce nepouštěl do žádných velkých experimentů. Vlastně ani neměl důvod; stačilo vzít design loňské generace, přidat k němu voděodolnost a podporu paměťových karet, přihodit k předobjednávkám jako dárek náhlavní soupravu Gear VR, snížit cenu a rázem je zaděláno na úspěch.

Tip: Přečtěte si naši podrobnou recenzi Samsungu Galaxy S7 & Galaxy S7 edge

Galaxy_S7

Potvrzuje to jak šéf mobilní divize Samsungu Koh Dong-jin, tak samotný spotřebitelský trh. Podle Dong-jina byly předobjednávky silnější než společnost předpokládala, a Samsung očekává, že by mohl svými novinkami konečně uspět i na čínském trhu. Bohužel zatím neznáme počet prodaných modelů, spolehnout se můžeme pouze na nizozemské zastoupení korejského výrobce, který uvedl, že množství předobjednávek v Evropě je 2,5× vyšší než u předchozí generace. Podle našich informací byl zájem v České republice dokonce třikrát vyšší než u loňských modelů.

samsung fronta

Populárnější je v Evropě zakřivená varianta, která tvoří 61 procent z celkového počtu. Snad se Samsungu podařilo odhadnout tento podíl lépe než loni, kdy nechal vyrobit příliš velké množství plochých variant a nedokázal pokrýt poptávku po zakřivených modelech. My pro vás aktuálně připravujeme recenzi, která vám napoví, zda je skutečně Samsung Galaxy S7 (edge) takový hit.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Subscribe
Upozornit na
guest
11 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments