Domů » Bleskovky » NVIDIA Shield Hub: Nová aktualizace převléká vzhled do Material designu

NVIDIA Shield Hub: Nová aktualizace převléká vzhled do Material designu

Pokud nepočítáme modely řady Nexus, byl NVIDIA Shield Tablet vůbec prvním zařízením na trhu od jiného výrobce, který se dočkalo oficiální aktualizace na nejnovější Android 5.0.1 Lollipop (podívejte se na přehled novinek). Před několika hodinami NVIDIA uvolnila výraznější aktualizaci aplikace Shield Hub (4.0), která se kompletně převlékla do Material designu. Kromě toho update vylepšuje připojení při používání streamovací herní služby GRID a přidává podporu pro 60 fps Full HD video ve službě GameStream (pouze přes WiFi, volbu je navíc nutné aktivovat v nastavení).

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).