Domů » Bleskovky » NVIDIA končí s 32bitovými operačními systémy, přestane vydávat ovladače

NVIDIA končí s 32bitovými operačními systémy, přestane vydávat ovladače

Pokud ještě používáte počítač se zastaralým 32bitovým operačním systémem, NVIDIA vás asi příliš nepotěší. Již brzy totiž přestane vydávat grafické ovladače kompatibilní s těmito systémy, poslední verzí bude 390, přičemž aktuální verze má označení 388. Žádné z následujících už nebude možné nainstalovat.

Relativně brzy skončí i vydávání záplat kritických chyb, NVIDIA plánuje vydávat zásadní bezpečností updaty pouze do ledna 2019.

Většina lidí už asi dávno 32bitové systémy nepoužívá, ale pravděpodobně je stále najdeme v některých firmách a specializovaných strojích, kde by mohlo toto rozhodnutí způsobit různé nepříjemnosti.

Tomáš Krompolc

Fanoušek Androidu, Googlu a moderních technologií. Rád si poslechne tvrdší hudbu a mezi jeho nejoblíbenější seriály patří ty z produkce Netflixu. V současné době je spokojeným majitelem telefonu OnePlus 6.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Milan Krčín
Anonym
Milan Krčín

Vše zrychluje,tak proč ne ( 64 Bit.oper.systémy.
To považuji za logické a jednoznačný dobrý směr.

uni
Uživatel
uni

No měl jsi vidět ten křik u Apple, proč dělá tak zbytečnou věc, bla bla… :) A to nejen zde od místních borců, dokonce i některé společnosti si něco k tomu řekly. No, jsou za blbce… :)

Jirka
Anonym
Jirka

uni, za blbce jsi tady dnes a denne ty. To jenom pro poradek.

uni
Uživatel
uni

Hehe, jedna z potrefených hus?:)

Jan Horák
Anonym
Jan Horák

Uni. Všude, ale všude máš potřebu tahat jak je Apple dokonalý a jak je mu ublíženo.

Viděl jsi snad v článku někde jenom zmínku o Applu? :)

Jinak na jednu stranu vidím že jde vývoj dál, ale na druhou pořád bude určitá skupina lidí na 32bitu :D Ale holt život jde dál, NVIDIA s dobou :D Takže tak :D

Jirka
Anonym
Jirka

Ne uni, zadna potrefena husa. Naopak, na tento krok uz 5 let rikam, ze vcera bylo pozde. Tady ale mluvime o tobe a o tom, ze pokud je zde nekdo za blbce, tak jsi to vzdy predevsim ty – kazdy den, v kazde diskusi. Dnes a denne. Uz chapes, nebo to potrebujes nakreslit?