Domů » Bleskovky » Nový update pro řadu Galaxy S20 vylepšuje fotoaparát, zvláště u nejvýkonnějšího modelu

Nový update pro řadu Galaxy S20 vylepšuje fotoaparát, zvláště u nejvýkonnějšího modelu

Samsung vydal další aktualizaci zaměřenou převážně na vylepšení fotoaparátu u své vlajkové řady Galaxy S20. U všech modelů slibuje rychlejší automatické ostření, nejvýkonnější model Galaxy S20 Ultra pak navíc dostal funkci Close-Up Zoom, která má vylepšit ostření fotoaparátu na blízkou vzdálenost (předtím měli uživatelé problém s fotografováním makra do vzdálenosti 10 cm).

Galaxy S20 series
Řada Samsung Galaxy S20

Aktualizace u nejvyšší modelu slibuje také lepší kvalitu obrazu v nočním režimu, jakož i několik vylepšení netýkajících se fotoaparátu – pohotověji reagující čtečku otisků prstů a lepší zvuk reproduktoru. V tuto chvíli update dostávají uživatelé v Jižní Koreji, do zbytku světa by měl dorazit během následujících dnů až týdnů. ani náš redakční Galaxy S20 Ultra update zatím neohlásil.

Martin Duchoslav

Technologický nadšenec, který si ze zájmu o technologie udělal práci. Původním profesním zaměřením politický komentátor. Mám rád počítačové hry, tenis, odbornou literaturu (média, psychologie…) nebo vymýšlení slovních hříček typu erfurtský elektrotechnik elegantně experimentoval s echt endéráckým elektromotorem.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments