Domů » Bleskovky » Nový update pro řadu Galaxy S20 vylepšuje fotoaparát, zvláště u nejvýkonnějšího modelu

Nový update pro řadu Galaxy S20 vylepšuje fotoaparát, zvláště u nejvýkonnějšího modelu

Samsung vydal další aktualizaci zaměřenou převážně na vylepšení fotoaparátu u své vlajkové řady Galaxy S20. U všech modelů slibuje rychlejší automatické ostření, nejvýkonnější model Galaxy S20 Ultra pak navíc dostal funkci Close-Up Zoom, která má vylepšit ostření fotoaparátu na blízkou vzdálenost (předtím měli uživatelé problém s fotografováním makra do vzdálenosti 10 cm).

Galaxy S20 series
Řada Samsung Galaxy S20

Aktualizace u nejvyšší modelu slibuje také lepší kvalitu obrazu v nočním režimu, jakož i několik vylepšení netýkajících se fotoaparátu – pohotověji reagující čtečku otisků prstů a lepší zvuk reproduktoru. V tuto chvíli update dostávají uživatelé v Jižní Koreji, do zbytku světa by měl dorazit během následujících dnů až týdnů. ani náš redakční Galaxy S20 Ultra update zatím neohlásil.

Martin Duchoslav

Technologický nadšenec, který si ze zájmu o technologie udělal práci. Původním profesním zaměřením politický komentátor. Mám rád počítačové hry, tenis, odbornou literaturu (média, psychologie…) nebo vymýšlení slovních hříček typu erfurtský elektrotechnik elegantně experimentoval s echt endéráckým elektromotorem.

3 komentářů

  1. Marek Studnicka

    Co mi moje inteligence nebere:Výrobce uvede na trh svůj špičkový model a poté v tomto případě-opravuje,opravuje a zase opravuje!!!Není snad lepší nechat to v klidu a Top model vydat až když je to všechno v pořádku?U Samsung Ultra si hezky nakopali,aktualizace stále nepomáhají,petice proti Exynosu-s ním spojené problémy s focením makra apod.,všude se o tom píše a to se výrobce opravdu nestydí vydat na trh model za X tisíc,který je v podstatě nedodělek,který neslouží jak má a výrobce ho za tyhle prachy pořád doladuje?Tak toto opravdu nepovažuji za normální-to se nezlobte!!!

    • Tak oni maji proste dany nejaky kalendar, kdy pravidelne predstavuji nove rady. Urcite je to dost marketingove rizeno, aby to davalo nejvetsi smysl – generovalo nejvetsi zisk apod. Samozrejme otazka pak je, jestli se jim vyplati za kazdou cenu drzet termin kalendare, kdyz to potom dopada takhle. Zvlast, kdyz recenze a kritiky se pisi prave hned po uvedeni produktu, a ten produkt tim pak trpi po cely rok, i kdyz samotne vady jsou mezitim odstraneny.

  2. Ono SW update tu bude asi vzdy. Az s postupom casu sa ukazu nejake veci a tie potom plataju. Myslim ze je to ok. Druha vec je, ze by mali zlepsovat, nie riesit chyby…tie by mali byt vyriesene od zaciatku

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).