TOPlist

Nový O2 XDA Apollo s 1GB ROM!

Domovská stránka webu SMARTmania.cz

-Server MrPalm.com přinesl čerstvé fotografie nového komunikátoru od O2. Jedná se o nástupce komunikátoru XDA Atom Exec.

XDA Apollo na první pohled nejvíce zaujme ohromnou pamětí. 1GB ROM je číslo, které zatím není příliš k vidění a méně nároční uživatelé si tak bez problémů vystačí bez paměťové karty. Ti kterým ani tato paměť nestačí, mohou paměť rozšířit kartami typu miniSD.

V srdci zařízení bije procesor Intel XScale 520MHz. Apollo bohužel nabídne jen 64 RAM, což se mi zdá vzhledem k ostatním parametrům škoda. Pro ty, kteří rádi poslouchají hudbu, nabízí Apollo kvalitní audio technologii SRS WOW HD. Podpora 3G je samozřejmostí, takže na zařízení najdeme dvě videokamery.

Apollo dále nabízí klasické funkce jako Bluetooth či Wi-Fi. Za povšimnutí určitě stojí FM radio tuner. Celý stroj běží na Windows Mobile 5.0 s vylepšením AKU 3.3.

XDA Apollo je primárně určen pro Asijské trhy, což je škoda, protože by si i v Evropě a Americe určitě našel spoustu příznivců. Další fotografie naleznete zde.

Apollo

Apollo

Zdroj: PocketPCThoughts.com

Autor článku Jiří Hálek
Jiří Hálek

Kapitoly článku