Domů » Bleskovky » Nový HTC One (2014) se zřejmě objeví v prodeji dříve než Galaxy S5

Nový HTC One (2014) se zřejmě objeví v prodeji dříve než Galaxy S5

Není žádným tajemstvím, že se představení nové generace modelu HTC One dočkáme 25. března v Londýně, a kromě telefonu by zde měl být odhalen i velmi zajímavý kryt (více informací). Na twitteru ruského serveru HTCfamily, který v minulosti publikoval několik fotografií chystané novinky, se nyní objevila informace o tom, že se telefon má začít prodávat dva týdny po premiéře ve 110 zemích.

  
Nový HTC One bude dostupný ve třech barevných variantách a zvláštnosti bude dvojice fotoaparátů na zadní straně

Pokud tedy dobře počítáme, telefon by měl být dostupný v úterý 8. dubna a tipujeme, že by toto datum mohlo platit i pro Českou republiku a Slovensko. HTC by tak mělo o tři dny předběhnout Samsung, který má globální zahájení prodeje Galaxy S5 naplánované na pátek 11. dubna.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

12 komentářů

 1. No osobně bych si radši koupil toto HTC než SGS5 :)

 2. mta (neregistrovaný)

  Počkám na to, s čím se vytasí Nokia a pokud se k ničemu nebude mít nebo představí mobil s kompromisy, půjdu do tohoto HTC. Snad bude mít relativně obstojný fotoaparát, který byl asi jedinou vážnější slabinou u HTC One.

  Dotovat šikmooké kopírovače Applu tahající zákazníky po vařené nudli rozhodně nehodlám.

 3. rura (neregistrovaný)

  HTC vyrabaju tiez „sikmooky“ :-) a tiez kopiruju kde sa da….dnes uz to robi kazdy..

 4. Roman (neregistrovaný)

  Htc kopíruje a krade taky takže si nemají co vyčítat podle toho jak vypadá foták bude stát zase za ………a to si to nechají zaplatit Nokie ani náhodou nepřipadá v uvahu ta je mimo mísu už dávno ,vypadá to že vítěz bude bohužel asi Z2 nebo nějaký čínan.

  • Jan Dvořák (neregistrovaný)

   A ty už jsi někde snad viděl telefon se dvěma fotoaparáty? (Mimo telefony s 3D) ???

 5. Jirka (neregistrovaný)

  Nechápu co pořád máte proti foťáku u Htc one.Mě to dělá krásné fotky.

  • Alešek (neregistrovaný)

   Mám HTC One a foťák je opravdu největší slabinou. Fotí dobře za slunečného počasí, fotky jsou ostré, prokreslené do nejmenších detailů. Za horšího počasí je to slabší. Noční snímky jsou sice pěkně exponované, nezašuměné, ale vzhledem k delšímu času rozmazané. Ze všech špičkových founů fotí HTC nejhůř.

 6. Martas (neregistrovaný)

  No tak když ti to dělá perfektní fotky tak to jsi asi jedinej máš vůbec Htc………

 7. A cenu ešte nepoznáme?… Prípadne, čo bude stáť aj sg5?… Rozhodujem sa medzi nimi…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).