Domů » Bleskovky » Novou řadu Samsung Galaxy A mají údajně tvořit tři modely s rukopisem Galaxy Alpha

Novou řadu Samsung Galaxy A mají údajně tvořit tři modely s rukopisem Galaxy Alpha

Samsung Galaxy A5 (SM-A500F) má být prvním zástupcem nové řady smartphonů korejského výrobce, které má přinést do střední třídy prémiový design a materiály inspirované modelem Galaxy Alpha. Podle serveru Sam Mobile má být Galaxy A5 jedním ze tří chystaných modelů, přičemž svou výbavou i cenou bude spadat přesně doprostřed.

  

Nejlevnějším telefonem má být Galaxy A3 za cenu 350 – 400 USD (7 600 – 8 600 Kč bez DPH), o 50 dolarů dráž se má prodávat Galaxy A5 a nejvyšší model A7 má být prodáván za 450 – 500 USD (9 700 – 10 800 Kč bez DPH). O hardwarových specifikacích je prozatím předběžné hovořit, všechny tři telefony mají nabídnout podporu sítí LTE. Oficiální představení nové řady má proběhnout ve třetím čtvrtletí letošního roku, telefony tak budou patrně připraveny do prodeje před vánoční sezonou, ačkoliv se spekuluje, že model A7 bude dostupný pouze na vybraných trzích, aby nekonkuroval prémiovému modelu Galaxy Alpha.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).