Novinky ve Windows Phone Store: Temple Run, Gravity Guy 2 a další

Ve Windows Phone Store se tento týden objevila celá řada zajímavých herních titulů. Pojďme si je ve stručnosti představit.

Temple Run

Tím nejzajímavějším je zřejmě dlouho očekávaná hra Temple Run, která od uvolnění na ostatních platformách posbírala už celou řádku ocenění a nadšených ohlasů. Hlavním hrdinou arkádové plošinovky jste vy v roli zloděje, který ze starobylého chrámu ukradl posvátnou relikvii a nyní s ní musí prchat před hrůznými pronásledovateli a vyhnout se přitom celé řádce nebezpečných pastí.

  

Hra Temple Run je dostupná zdarma, bohužel ale pouze pro zařízení s Windows Phone 8. Kvůli vyšším hardwarovým nárokům si ji navíc nezahrajete ani na levnějších telefonech, vyžaduje totiž 1 GB operační paměti (HTC 8X, Nokia Lumia 920, Nokia Lumia 820, Samsung Ativ S).

-

Gravity Guy 2

Exkluzivně pro platformu Windows Phone 8 (včetně zařízení s 512 MB RAM) vychází pokračování další oblíbené plošinovky, jejímž cílem je zběsilý úprk před nepřátelskými pronásledovateli. Pokořte zákony gravitace a užijte si hru Gravity Guy 2 od Miniclipu o měsíc dříve než uživatelé na ostatních platformách. Stojí 62,49 Kč a stahovat ji můžete po kliknutí na odkaz níže.

  

-

Chaos Rings

Další titul pochází z dílny vývojářského studia Square Enix, které stojí mimo jiné za populární sérií Final Fantasy. Chaos Rings nabízí podobný soubojový systém a zajímavý příběh doplněný o parádní audiovizuální zážitek. Tentokrát snad potěším majitele starších telefonů se systémem Windows Phone 7.x., novinka je totiž určená právě pro ně. Připravte si zhruba 1 GB místa, 207,49 Kč a stahujte.

  

-

6th Planet

Saturn se stal náhle obyvatelnou planetou a lidstvo jej chce proto náležitě prozkoumat. Vyslalo tedy vás, opičáka ve skafandru, abyste tak učinili za ně. Novinku pro Windows Phone 8 můžete koupit ve Store za slušných 21 Kč.

  

-

Propel Man

Za použití katapultu a padáku dostaňte panáčka Propel Man bezpečně do cíle celé řádky různorodých úrovní. Hra je dostupná pro zařízení s Windows Phone 8 a kromě gigabajtu operační paměti vyžaduje ještě 21 Kč.

  

-

Fling Theory

V exkluzivní logické hříčce pro Windows Phone 8 se můžou vyřádit všichni příznivci elektřiny, atomů, elektronů i pozitronů. Cílem fyzikálně laděné hry Fling Theory je řešit hádanky, ničit překážky a dostat se bez úhony do cíle. A o levely rozhodně nebudete mít nouzi. No neberte to, když je to zadarmo.

  

-

Orcs Must Survive

Posledním titulem, který si dnes představíme, je strategická „tower defence“ hra Ocrs Must Survive pro Windows Phone 8. Bojujete za hodné Orky, kterým zlý Král za pomocí temného kouzla ukradl všechnu radost. Procházejte úrovněmi. ničte rytíře, čaroděje a duchy za pomocí nových zbraní a získavejte další posily. Dokážete přežít? (21 Kč)

 

-

Autor článku
Miroslav Havlíček
image/svg+xml
+

Kapitoly článku