Sledujte nás na YouTube

Novinky od Microsoftu pro letošní rok: Sledujte on-line konferenci Build (video)

Právě dnes začíná v San Franciscu každoroční konference společnosti Microsoft – Build 2016. Na úvodní keynote redmondský gigant představí klíčové novinky pro letošní rok. Úvodní prezentace začne právě dnes v 17:30 našeho času a to samé pak platí pro druhý den konference, tedy zítřek 31. března, kdy bude akce zahájena opět ve stejný čas.

Přímý přenos můžete sledovat živě na této stránce. Průběh celého Buildu budeme samozřejmě pečlivě sledovat i my na SMARTmanii a v průběhu večera se můžete těšit na rekapitulaci novinek z kuchyně Microsoftu.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *