Domů » Bleskovky » Noví a stávající majitelé Lumií 950 a 950 XL dostanou na rok zdarma Office 365

Noví a stávající majitelé Lumií 950 a 950 XL dostanou na rok zdarma Office 365

Posledním lednovým dnem skončila možnost získat k nově zakoupené Lumii 950 XL kód na Microsoft Display Dock zdarma (již získané kódy lze uplatnit do konce února), Microsoft však rozjíždí novou promo akci – k jakékoliv Lumii 950 či 950 XL zakoupené po 20. listopadu loňského roku získají jejich majitelé roční předplatné Office 365 pro jednotlivce zdarma.

Off

Pro získání výhody stačí do telefonu nainstalovat aplikaci Lumia Offers, zadat emailovou adresu, na kterou přijde jednorázový promo kód, a ten následně do 30. června uplatnit na webu Microsoft Store. Standardní cena Office 365 pro jednotlivce na jeden rok činí 1 899 korun, vlastnictví předplatného bude od měsíce dubna nutné pro možnost editace dokumentů v mobilních aplikacích Office v režimu Continuum (více informací). Kompletní podmínky promo akce jsou uvedeny na stránkách Microsoftu.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
13 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments