Nové video naznačuje, jak by mohl vypadat další iPhone

V posledních dnech se na internetu objevují různé komponenty, ze kterých by měla být údajně složena další generace iPhonu. Sám jsem k těmto únikům trochu skeptický, protože „zaručeně pravé“ fotografie jednotlivých částí se objevovaly už před představením iPhone 4S, který se ve výsledku od svého předchůdce téměř nelišil. Nicméně v tomto případě je docela možné, že se skutečně díváme na jeden z dílů nového iPhonu. Jde konkrétně o zadní kryt, jehož fotografie se objevily hned na několika zahraničních serverech (nezávisle na sobě) a k dispozici už je také video.

Zadní kryt napovídá, že bychom se u nového iPhone měli dočkat zmenšeného konektoru, menšího slotu na SIM kartu a ještě příjemnější tloušťky než v případě iPhone 4/4S. Zdá se také, že Apple se rozhodl přestěhovat konektor pro připojení sluchátek do spodní části zařízení a vyslyšel tak dlouholeté prosby uživatelů.


Bude takhle skutečně vypadat kryt nového iPhone nebo jde o podvrh?

Zdroj

Autor článku
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku