Domů » Bleskovky » Nové video naznačuje, jak by mohl vypadat další iPhone

Nové video naznačuje, jak by mohl vypadat další iPhone

V posledních dnech se na internetu objevují různé komponenty, ze kterých by měla být údajně složena další generace iPhonu. Sám jsem k těmto únikům trochu skeptický, protože „zaručeně pravé“ fotografie jednotlivých částí se objevovaly už před představením iPhone 4S, který se ve výsledku od svého předchůdce téměř nelišil. Nicméně v tomto případě je docela možné, že se skutečně díváme na jeden z dílů nového iPhonu. Jde konkrétně o zadní kryt, jehož fotografie se objevily hned na několika zahraničních serverech (nezávisle na sobě) a k dispozici už je také video.

Zadní kryt napovídá, že bychom se u nového iPhone měli dočkat zmenšeného konektoru, menšího slotu na SIM kartu a ještě příjemnější tloušťky než v případě iPhone 4/4S. Zdá se také, že Apple se rozhodl přestěhovat konektor pro připojení sluchátek do spodní části zařízení a vyslyšel tak dlouholeté prosby uživatelů.


Bude takhle skutečně vypadat kryt nového iPhone nebo jde o podvrh?

Zdroj

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

5 komentářů

 1. VNavratil (neregistrovaný)

  Tyjo ten kryt vypada vazne hezky, s tim matnym pruhem je to zajjimavy, ale jestli to neni kafe, tak bych nevidel moc uzitecne pouhe zvyseni displeje bez rozsireni(

 2. Je pravda, ze tychto krytov s pruzkom koluje nejak podozrivo vela :) 1.kus som videl na obrazku uz pred nejakymi 2 mesiacmi :)

 3. Zeby konecne Apple splnil pozadavek EU na MicroUSB v mobilech?

  • ked to bude menšie ,nejaká hovadina ako microUSB to nebude

   dáme tam normály konektor s poriadnou rýchlosťou aby sme cez USB3 na 64GB SD kartu nekopírovali pol dňa ako u zelených

   thunderbolt to bude mať do 64GB pamäťe raz dva

  • Suchosh (neregistrovaný)

   Bohuzel to neni dano rychlosti USB…ta je dobra az az, ale prave ty pameti nestihaji.K cemu by byl 10 Gbit/s thunderbolt kdyz pamet vyuzije sotva 1/25 jeho rychlosti?

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).