Domů » Bleskovky » Nové snímky HTC M8 potvrzují dva fotoaparáty a další barevnou variantu

Nové snímky HTC M8 potvrzují dva fotoaparáty a další barevnou variantu

V uplynulých dnech se na internetu objevilo několik fotografií chystané novinky HTC „M8“ (One 2/Two), jejíž největší zvláštností pravděpodobně bude dvojice 5Mpx fotoaparátů na zadní straně, které doplní duální přisvětlovací dioda. Z počátku jsme tomuto vylepšení v redakci nechtěli příliš věřit, nicméně nově se objevující snímky dávají tušit, že tomu tak doopravdy bude.

Dnešní fotografie navíc ukazují další barevnou variantu, k původní stříbrné verzi se světlými linkami se přidává tmavější varianta s černými linkami. HTC M8 by měl disponovat 4,7 nebo 5″ Full HD displejem, quad-core procesorem Snapdragon 800, 2 GB RAM, Androidem 4.4.2 včetně nové verze prostředí Sense a softwarovými tlačítky, která budou přímo součástí zobrazovacího panelu. Oficiálního představení se na MWC určitě nedočkáme, premiéra by se měla uskutečnit až v průběhu března na tiskové konferenci v New Yorku.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

6 komentářů

 1. tomulab38 (neregistrovaný)

  je to fake………

 2. Nezbeda (neregistrovaný)

  Na co tam je ten cerny pruh s logem HTC -.- to rovnou mohli dat ty senzorove tlacitka. Jestli takhle bude vypadat tak nic moc.

  • Tony (neregistrovaný)

   Snímač odtlačkov prstov? väčšia batéria? Ale je pravda, že tam mohli dať radšej senzorové tlačidlá.

 3. Knoxx (neregistrovaný)

  Ježiš ty jsou fakt ztracení.. Jelikož neumí udělat pořádnej foťák, tak tam dají dva! :D

 4. hellwet (neregistrovaný)

  vôbec sa mi nepáči to že to má mať virtuálne tlačidlá. Šak logo HTC by malo byť ako snimáč otlačkov prstu a tlačidlá by boli senzorové a umiestnené, tak isto ako to je pri terajšom Oneku

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *