Nový Asus ZenFone 6 láká na špičkovou výbavu a příznivou cenu. Zjistěte o něm více!

Domů » Bleskovky » Nové rendery HTC 10 odhalují čtyři barevné varianty

Nové rendery HTC 10 odhalují čtyři barevné varianty

Vlajkový model HTC pro letošní rok má být odhalen až příští měsíc, podle @evleaks je představení naplánováno na 19. dubna. Ze stejného zdroje jsme získali i první kvalitní render zobrazující telefon se stříbrnými zády a černou přední stranou. Barevných variant však bude zřejmě více.

htcm10white

Nové rendery (níže) pochází od @onleaks, znázorňují celkem čtyři barevné kombinace. Model se stříbrnými zády má být k dispozici s černou nebo bílou čelní stranou, pak má ještě přijít celočerný model a varianta s kombinací zlatých zad a bílé přední strany.

Je možné, že výčet barevných variant není konečný, podzimní model One A9 například existuje i ve vínové či růžové barvě. HTC 10 má nabídnout 5,15″ Quad HD displej, Snapdragon 820 se 4 GB RAM, 12Mpx fotoaparát a oboustranné USB typu C.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

4 komentáře

  1. Nic škaredějšího jsem už dlouho neviděl. Kdeže jsou časy M7/M8 ….

  2. Chápu dobře, že HTC dostalo rozum a má HW čudly pod displejem? Tak třeba tam opravdu někdo začal používat hlavu… Ale na nějaký svůj design se očividně vybodli, škoda.

  3. Marduch (neregistrovaný)

    Oboustranně tmavá varianta, to jako jo ;)

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *

Sahifa tracking pixel