Cena:

Nové iPady a další jablečné novinky klepou na dveře: dočkáme se už příští týden?

Podle důvěryhodného zdroje, blízkého společnosti Apple, bychom se mohli nových iPadů dočkat trochu neočekávaně již příští týden. Hovoří se o celkově třech variantách, které se budou lišit pouze velikostí displeje.

ipad-pro-9-7_story

Údajně je představení plánováno někdy v týdnu od 20. do 24. března. Nové iPady by pak měly dosahovat velikostí 12,9″, 10,5″ a 9,7″. Zajímavý však bude především 10,5″ model, a to díky absenci rámečků okolo displeje. Spekuluje se také o zrušení dnes již ikonického domovského tlačítka. Díky těmto úpravám by se 10,5″ varianta mohla „vtěsnat“ do těla 9,7″ iPadu. Podobných změn bychom se mohli letos dočkat také u chystaného iPhonu 8, kde by mohl domovské tlačítko nahradit malý funkční proužek.

Spolu s novými iPady bychom se měli dočkat také nové varianty iPhonu SE, která nově nabídne úložiště o velikosti 128 GB, nových pásků pro hodinky Apple Watch a červené varianty iPhonu 7 a 7 Plus. Jelikož však Apple zatím nerozeslal pozvánky na svou chystanou akci, je tak docela možné, že se dočkáme jen odhalení prostřednictvím tiskové zprávy.

Autor článku
Lukáš Čambala
Student ekonomické fakulty žijící převážně v Brně. Milovník filmů, kvalitních soundtracků, ICT a značky Apple.