Nové iPady a další jablečné novinky klepou na dveře: dočkáme se už příští týden?

Podle důvěryhodného zdroje, blízkého společnosti Apple, bychom se mohli nových iPadů dočkat trochu neočekávaně již příští týden. Hovoří se o celkově třech variantách, které se budou lišit pouze velikostí displeje.

ipad-pro-9-7_story

Údajně je představení plánováno někdy v týdnu od 20. do 24. března. Nové iPady by pak měly dosahovat velikostí 12,9″, 10,5″ a 9,7″. Zajímavý však bude především 10,5″ model, a to díky absenci rámečků okolo displeje. Spekuluje se také o zrušení dnes již ikonického domovského tlačítka. Díky těmto úpravám by se 10,5″ varianta mohla „vtěsnat“ do těla 9,7″ iPadu. Podobných změn bychom se mohli letos dočkat také u chystaného iPhonu 8, kde by mohl domovské tlačítko nahradit malý funkční proužek.

Spolu s novými iPady bychom se měli dočkat také nové varianty iPhonu SE, která nově nabídne úložiště o velikosti 128 GB, nových pásků pro hodinky Apple Watch a červené varianty iPhonu 7 a 7 Plus. Jelikož však Apple zatím nerozeslal pozvánky na svou chystanou akci, je tak docela možné, že se dočkáme jen odhalení prostřednictvím tiskové zprávy.

Lukáš Čambala

Student ekonomické fakulty žijící převážně v Brně. Milovník filmů, kvalitních soundtracků, ICT a značky Apple.

3 komentáře

  1. Ked vyde ipad 10,5″ som si myslel ze tu uz davno bude 5. Generacia tabletov Surface. Ale vidim ze MS si spi dalej.
    Ten zatial vyzerazaujimavo. 10,5″ – 11″ je podla mna najidealnejsia velkost

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *
Sahifa tracking pixel