TOPlist

Nové informace o komunikátoru Treo 750v

Domovská stránka webu SMARTmania.cz

obrazekO komunikátoru Treo 750v jsme vás již před časem informovali v této bleskovce. Vodafone v těchto dnech vypustil další informace o tomto stroji a hned v úvodu mohu říci, že to nejsou jen zprávy dobré.

Spousty fanoušků tohoto PocketPC určitě zklame informace, že nové Treo nebude podporovat HSDPA. Další špatnou zprávou je absence Wi-Fi, což je fakt, který odradí spoustu potencionálních zákazníků.

Ale abych neuváděl jen věci, které Treo nemá a neumí, tak si teď řekněme na co se můžeme těšit. Jak už jsme psali dříve, nové Treo bude podporovat UMTS, bohužel mu ale chybí kamerka na videohovory. Dále podporuje GSM, GPRS, EDGE. Najdeme v něm Bluetooth 1.2, infraport a kamerku s rozlišením 1.3 Mpx. Dotykový displej bude mít 65 000 barev a čtvercové rozlišení 240×240 px.

Treo bude fungovat na operačním systému Windows Mobile 5.2 Phone edition. V srdci mu bude tepat procesor Samsung o frekvenci 300MHz. K dispozici bude 64MB RAM a 128MB ROM. Zprávy a dokumenty snadno napíšete na QWERTY klávesnici.

Vodafone začne Treo 750v oficiálně prodávat ve středu 27. září. Další informace naleznete také v tomto sheetu přímo od Palmu.

obrazek

 

Zdroj: MSmobiles.com

Autor článku Jiří Hálek
Jiří Hálek

Kapitoly článku