Domů » Bleskovky » Nové HTC One (M8) údajně půjde do prodeje ihned po oficiálním představení

Nové HTC One (M8) údajně půjde do prodeje ihned po oficiálním představení

25. března nám HTC představí svou novou vlajkovou loď, která bude útočit především na Samsung Galaxy S5. Ten byl sice představen již koncem února na veletrhu MWC, avšak do prodeje vstoupí až 11. dubna. Tisková zpráva britského prodejce Carphone Warehouse prý hovoří o tom, že nové HTC One bude k dispozici 25. března přibližně ve čtyři hodiny odpoledne, tedy jen několik chvil poté, kdy bude novinka odhalena.

 
Uniklý render nového HTC One (M8)

HTC tímto krokem získá oproti korejskému rivalovi potenciální výhodu, otazník však visí nad tím, pro jaké trhy bleskurychlé uvedení do prodeje platí. Přesnější informace se dozvíme právě 25.3. na tiskové konferenci v Londýně, kde nebude chybět ani naše redakce, tak nás nezapomeňte sledovat.

Martin Pavlović

O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.

Diskuze k článku

  1. mohol by byť ešte vode odolný a hneď by som ho bral. Potom ako sa môže postaviť proti S5, keď S5 je vode odolná

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).