Sledujte nás na YouTube

Nové HTC One (M8) údajně půjde do prodeje ihned po oficiálním představení

25. března nám HTC představí svou novou vlajkovou loď, která bude útočit především na Samsung Galaxy S5. Ten byl sice představen již koncem února na veletrhu MWC, avšak do prodeje vstoupí až 11. dubna. Tisková zpráva britského prodejce Carphone Warehouse prý hovoří o tom, že nové HTC One bude k dispozici 25. března přibližně ve čtyři hodiny odpoledne, tedy jen několik chvil poté, kdy bude novinka odhalena.

 
Uniklý render nového HTC One (M8)

HTC tímto krokem získá oproti korejskému rivalovi potenciální výhodu, otazník však visí nad tím, pro jaké trhy bleskurychlé uvedení do prodeje platí. Přesnější informace se dozvíme právě 25.3. na tiskové konferenci v Londýně, kde nebude chybět ani naše redakce, tak nás nezapomeňte sledovat.

Martin Pavlović

Redaktor webu SMARTmania.cz a současně student jednoho z pražských gymnázií. Dalšími koníčky jsou mimo technologie také společenské dění, cestování a fotografie. Milovník kvalitní literatury a hudby.

Jeden komentář

  1. hellwet (neregistrovaný)

    mohol by byť ešte vode odolný a hneď by som ho bral. Potom ako sa môže postaviť proti S5, keď S5 je vode odolná

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *