Nové datové tarify T-Mobile: Přehlednější a za zajímavé ceny

Tuzemský T-Mobile pod sjednoceným názvem Mobilní internet přináší novou generaci datových balíčků a tarifů. Z výhodné nabídky 150 MB – 30 GB by si měl dokázat vybrat téměř každý; zákazníci navíc mohou surfovat rychlostí až 42 Mbit/s. Stávající uživatelé hlasových služeb získají na nové aktivace datových tarifů pro tablet nebo notebook slevu 150 Kč z měsíčního paušálu, a to na celou dobu trvání smlouvy. Nabídka platí od 27. ledna 2013.

Operátor pro zjednodušení spojí dva názvy služeb (Internet v mobilu a Internet na cesty) pod jedno sjednocené označení Mobilní internet. Nová datová generace (s výjimkou dvou nejnižších balíčků) je tak určena pro všechna dostupná zařízení, ať už jde o mobil, tablet či notebook. Nabídka tarifů byla rozšířena o velikosti 1 GB a 10 GB, aby lépe pokryla specifické potřeby zákazníků i zařízení.

-

T-Mobile dále nabízí něco navíc pro své současné zákazníky, kteří již tarif na volání využívají. Zájemci o nové tarify Mobilního internetu pro tablet nebo notebook získají automaticky jednotnou slevu ve výši 150 Kč měsíčně, která je platná po celou dobu trvání smlouvy. Nabídka je určena těm, kteří mají hlasový i datový tarif na dobu určitou. Klienti, kteří si surfování v mobilu chtějí vyzkoušet poprvé, také nepřijdou zkrátka. Na jakýkoliv balíček na dobu neurčitou získají slevu ve výši 50 % na první dva měsíce.

Datový limit

150 MB

400 MB

1 GB

3 GB

10 GB

30 GB

Cena v Kč s DPH

149

249

349

449

649

849

Cena pro zákazníky

T-Mobile s hlasovým tarifem

 

199

299

499

699

Přenosová rychlost

(download/upload)

42/5,76 Mbit/s

K hlasovému tarifu

ano

Samostatná SIM

ne

ne

ano

ano

ano

ano

Nejvhodnější pro

Telefon

Chytrý telefon

Tablet

Tablet nebo notebook

Notebook

Notebook

Navýšení datového limitu

99 Kč/100 MB

99 Kč/300 MB

99 Kč/1 GB

199 Kč/3 GB

Zákazníci, kteří vyčerpají svou dávku dat (a sníží se jim rychlost), nemusí zoufat. Operátor totiž navýšil rychlost po dosažení datového limitu, a to na 64/32 kbit/s. Navíc klienti obdrží zdarma informativní SMS s linkem přímo na mobilní stránku, kde si mohou objem jednorázově sami navýšit. U notebooků lze navýšení provést prostřednictvím Můj T-Mobile.

K nové datové nabídce lze stále využít USB modem Huawei E 3131 za 1 Kč u smlouvy na dobu 24 měsíců. Modem podporuje rychlost 21,6 MB/s, která je dostupná v celé síti. Dosud nabízené datové tarify a balíčky s Internetem na cesty 2v1 a 3v1 budou stávajícím uživatelům zachovány, nebudou již ale dále v nabídce.

Autor článku
Michal Javůrek
Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku