Nové bundy od Tommy Hilfiger vám díky solárním článkům nabijí telefon

Slabá výdrž baterie mobilních zařízení je již velmi ohraná, ale stále aktuální písnička. Pokud jste náruživí uživatelé svých telefonů, pravděpodobně se setkáváte s tím, že vám telefon nevydrží ani jeden celý den. V takovém případě je zapotřebí telefon v jeho průběhu dobít ze zásuvky nebo power banky. Anebo v kapse bundy od Tommyho Hilfigera.

  

Tento módní návrhář spojil své síly s výrobcem solárních článku Pvilion a vytvořil limitovanou kolekci bund, na jejichž zádech se nachází voděodolné flexibilní „solární nášivky“. Ty živí baterii o kapacitě 6 000 mAh, která je umístěna v přední kapse. Baterie obsahuje dvojici USB portů, z nichž lze dobíjet rovnou dvě zařízení současně. Bohužel výrobce neudává, jak dlouho je zapotřebí trávit čas na slunečním světle, aby se vestavěná baterie dobila, doma ve skříni se jí to ale určitě nepodaří. V takových situacích však bude možné baterii vyjmout a nabít ji ze sítě, podobně jako klasickou powerbanku.

  

Tommy Hilfiger nabízí na svých internetových stránkách dva modely – pánský a dámský, každý z nich stojí 600 dolarů (13 500 Kč bez DPH), přičemž polovina výdělků poputuje do fondu Fresh Air. Pupendovská otázka „Jak to pereš?“ je vyřešena možností část se solárními články od bundy odepnout. V kombinaci s kalhotami od Microsoftu vám během dne zcela určitě šťáva nedojde. 

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

6 komentářů

 1. lerion (neregistrovaný)

  „Tomymho Hilfigera“ ;-)

 2. Ropnej Tanker (neregistrovaný)

  V kombinaci s kalhotami od Microsoftu nám štáva nedojde, to je pravda pokud se bavíme o mobilu. Varlata však potom budou jak rozinky…:-)

 3. Bender1 (neregistrovaný)

  Až bude i ve verzi v kabátu, asi bych potom začal šetřit :D

 4. Olda (neregistrovaný)

  Připadal bych si jako blázen, mít to na sobě.

 5. Mong3R (neregistrovaný)

  No to bych si na sebe nevzal ani zadarmo :)

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *