Domů » Bleskovky » Nová prodejna Samsungu na Chodově: nejrychlejší pořídí Galaxy S7 pod 10 tisíc

Nová prodejna Samsungu na Chodově: nejrychlejší pořídí Galaxy S7 pod 10 tisíc

Počínaje dnešním dnem otevírá Samsung v Praze novou značkovou prodejnu, konkrétně pak v OC Chodov. Celkově se jedná již o sedmou značkovou prodejnu u nás.

Otevření proběhne s velkou pompou, nebude chybět ani občerstvení a kulturní program. Pro prvních 50 zvědavců si společnost přichystala zajímavou akci, ve které nabídne Galaxy S7 již za 9 990 Kč, tedy o celé čtyři tisíce korun levněji. Prvních 20 uživatelů pak bude mít rovněž možnost využít 10% slevu na televizory a 50% slevu na vybrané soundbary. Od dnešního dne je pak rovněž možnost využít 20% slevy na Gear S3, a to až do 18. října.

Prodejna nabídne vyškolený personál i servisního technika, najdete zde veškeré novinky, které společnost v poslední době představila. Otevírací doba prodejny je pak každý den od 9 do 21 hodin.

Lukáš Čambala

Student ekonomické fakulty žijící převážně v Brně. Milovník filmů, kvalitních soundtracků, ICT a značky Apple.

Diskuze k článku

  1. Vy než vydáte novinku, tak jsou jistě dané akce rozebrané… :)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).