Nothing Phone (1) zřejmě dorazí nečekaně brzy. Výrobce zrekapituloval jeho klíčové funkce

nothing phone pei nahled

Od představení Nothing Phone (1) nás zřejmě dělí už pouhé dny. Jeho výrobce uvolňuje na sociální sítě všemožné upoutávky, přičemž ty poslední důrazně naznačují, že premiéra je za dveřmi. Možná se odehraje už tento týden.

Firma Nothing minulý týden zrekapitulovala již známé klíčové vlastnosti svého nadcházejícího dítka, mezi které patří rám z recyklovaného hliníku, průhledná záda, bezdrátové nabíjení, čipset Qualcomm Snapdragon a displej bez spodního rámečku. V tweetu z minulého týdne bylo rovněž uvedeno, že produkt bude představen (velmi) brzy.

Co tento neurčitý časový údaj znamená, to zřejmě objasňuje poslední tweet, který obsahuje pouze dvě slova – tento týden.

V tuto chvíli nevíme, zda se do konce tohoto týdne dočkáme samotného odhalení Nothing Phone (1), nebo se dozvíme pouze termín oficiální premiéry. Jedno je však jisté – první smartphone od Carla Peie od rozvodu s OnePlus se nezadržitelně blíží.

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku