Domů » Bleskovky » Nothing Ear 1: první sluchátka od zakladatele OnePlus klepou na dveře

Nothing Ear 1: první sluchátka od zakladatele OnePlus klepou na dveře

Společnost Nothing, za kterou stojí spoluzakladatel a bývalá mezinárodní tvář značky OnePlus Carl Pei, láká na svůj první hardwarový produkt. Bude se jednat o bezdrátová sluchátka nazvaná Ear 1, přičemž premiéra se má odehrát v příštím měsíci.

ear 1

Nothing Ear 1: premiéra už příští měsíc

Název Ear 1 nebyl zvolen náhodně; společnost jednoduše chce, aby jméno produktu vystihovalo jeho podstatu a na nic si nehrálo. O parametrech chystaných sluchátek zatím nemáme žádné informace, podle obrázku z oficiální upoutávky však můžeme očekávat odvážný design s velice dlouhými nožičkami. Sluchátka si mají propůjčit některé designové prvky z březnového konceptu, který naznačoval částečnou průhlednost.

nothing concept 2

Jsme zvědaví, jak budou sluchátka Ear 1 ve výsledku vypadat, a hlavně jak budou hrát. Společnost Nothing získala na svůj chod nemalé prostředky od Alphabetu, a tak očekáváme, že její prvotina se pokusí zaujmout na první pohled.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Diskuze k článku

  1. To vypadá dobře.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).