Domů » Bleskovky » Nokia 9 PureView dostává novou aktualizaci. Přidává efekt rozostření a vylepšuje prostředí

Nokia 9 PureView dostává novou aktualizaci. Přidává efekt rozostření a vylepšuje prostředí

Nokia 9 PureView nyní dostává novou aktualizaci softwaru. Ta má velikost 280 MB a je označena jako verze V4.27C. Přináší bezpečnostní opravy z července 2019 spolu s různými vylepšeními uživatelského prostředí. Update také vylepšuje celkovou stabilitu systému. Uživatelé však hlásí, že dokonce objevili změnu, která vůbec není zmíněna v oficiálním seznamu změn.

Update přidává nový Live Bokeh Mode, který jim umožňuje nastavit zaostření před a po pořízení fotografie. Nový firmware navíc urychluje snímání otisků prstů a zpracování pořízených snímků, což je pro Nokii 9 velmi vítaná oprava.


Tato aktualizace je v současné době k dispozici v Rusku a Finsku. Je však možné update brzy očekávat také pro další země včetně České republiky a Slovenska.

Stylový fitness náramek Honor Band 5

Hardwarové parametry Nokia 9 PureView
Systém: Android 9.0
Rozměry: 155 x 75 x 8 mm, Hmotnost: 172 gramů
Procesor: Snapdragon 845, octa-core 4x 2,8 GHz Kryo 385 Gold, 4x 1,7 GHz Kryo 385 Silver
RAM: 6 GB, Interní paměť: 128 GB, Pam. karta:
Displej: OLED, 5,99", Quad HD+, 1440 × 2880 px
Fotoaparát: 5 x 12 Mpx, f/1.8, Přední kamera: 20 Mpx, Full HD video
Bluetooth: 5.0, Wi-Fi: 802.11 a/b/g/n/ac, NFC:
Konektor: USB-C
Baterie: 3320 mAh Li-Pol, Rychlé nabíjení:
Bezdrátové nabíjení:

Lukáš Kobylík

Student vysoké školy, fanoušek i kritik Microsoftu a Applu. Nadšenec do moderních, ale i retro technologií. Ve volném čase hudebník, co rád drnká na kytaru nebo si po dni vychutná dobrou muziku z vinylu.

Napsat komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze. Pokud nechcete neustále vyplňovat pole Jméno a E-mail (nezveřejňuje se), doporučujeme se zaregistrovat. Vyžadované informace jsou označeny *