Domů » Bleskovky » Nokia 8: testování Androidu Oreo skončilo, brzy dorazí update pro všechny

Nokia 8: testování Androidu Oreo skončilo, brzy dorazí update pro všechny

Společnost HMD Global před dvěma týdny spustila testovací program Androidu 8.0 Oreo pro svůj vlajkový model Nokia 8, do kterého se zapojilo více než 2 tisíce respondentů. Zdá se, že průběh testování probíhal zcela hladce, neboť produktový manažer HMD Juho Sarvikas nyní na Twitteru oznámil, že…

…testování je u konce a update na Android 8.0 Oreo bude brzy vypuštěn na všechny smartphony Nokia 8. V HMD podle jeho slov naslouchali zpětné vazbě testujících, avšak podle příspěvků v doprovodném videu zřejmě nebylo čemu naslouchat – Oreo prý na Nokii 8 běží příkladně, a tak nám nezbývá, než se těšit na oficiální uvolnění.

Recenze Nokia 8: navrátí značku na výsluní?

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentářů

  1. S tímhle jsou docela šikovní, jen vydržet.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).