Domů » Bleskovky » Nokia 3310 podruhé: dostává nové barvy a podporu 3G

Nokia 3310 podruhé: dostává nové barvy a podporu 3G

Společnost HMD Global dnes představila inovovanou verzi své vlajkové lodě mezi hloupými telefony, Nokii 3310 3G. Jak již název napovídá, hlavní novinkou je schopnost telefonu připojit se k 3G sítím, to však vzhledem k omezeným schopnostem telefonu využijí zejména uživatelé v zemích, kde již začal proces vypínání 2G sítí.

Mezi další novinky Nokie 3310 3G patří pozměněné uživatelské prostředí a také nové barevné kryty – v nabídce bude azurový, žlutý, červený a černý. Všechny verze dostávají zcela novou stříbrnou klávesnici, která má navíc větší mezery mezi jednotlivými klávesami pro pohodlnější psaní. Nokia 3310 3G vydrží v pohotovostním režimu 27 dní, hovor může na jedno nabití trvat až 6,5 hodiny.

Nokia 3310 3G půjde do prodeje v půlce října za cenu 69 EUR (asi 1 800 korun).

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).