Domů » Bleskovky » Nokia 3 dostává aktualizaci na Android Oreo

Nokia 3 dostává aktualizaci na Android Oreo

Společnost HMD Global opět plní svoje závazky a dokazuje, že příkladnou softwarovou podporou se mohou pyšnit nejen její nejvybavenější modely, ale i low-endová zařízení. Počínaje včerejším dnem dostává smartphone Nokia 3 aktualizaci na Android Oreo.

Nokia 3 šla na trh loni v únoru s Androidem 7.0 Nougat, další verze Nougatu však nedostala. Nyní si mohou majitelé tohoto telefonu stáhnout rovnou Android 8.0 Oreo se všemi novinkami, které tento systém od Google dostal. Aktualizace je dostupná formou OTA. Posledním smartphonem z nabídky HMD Global, který běží na Androidu 7.x Nougat, zůstává Nokia 2.

Recenze Nokia 3: Android pro nenáročné

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

7 komentářů

  1. Mám Firefox bez doplňků a když jdu na Smartmanii tak na mě vyskočí stránka, že blokuji reklamu.
    Jděte s tím prosím do ……

  2. Tohle jim prostě jde, to se musí nechat.

  3. .Nokia 5 dnes OREO
    [odkaz]

  4. Já dodnes na Noki 3 žádnou aktualizaci nezaznamenal.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).