Domů » Bleskovky » Nexus 9 na prvním snímku: Záda mají být z matného plastu

Nexus 9 na prvním snímku: Záda mají být z matného plastu

O tom, že HTC připravuje pro Google příští referenční tablet řady Nexus s číselným označením 9, se začalo poprvé spekulovat už v červenci letošního roku. Na základě dat z benchmarků již víme, že jej bude pohánět 64bitový čip Tegra K1 se 4 GB RAM, displej s rozlišením 2560 × 1600 pixelů má mít úhlopříčku 8,9“. Nyní se díky zdroji @upleaks dostáváme vůbec k prvnímu snímku tohoto zařízení.

  

Podle něj bude zadní kryt vyroben matného černého plastu, podobně jako u Nexusu 5. V levém horním rohu se nachází čočka fotoaparátu, který má mít rozlišení 8 megapixelů. Kromě značky Nexus má být na zadní straně zobrazeno i logo výrobce HTC. Spekuluje se, že nové Nexusy budou představeny 16. října, na trh mají přijít s předinstalovaným Androdem „L“.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

7 komentářů

 1. Vojta (neregistrovaný)

  Hned jak vyjde, tak se pokusím prodat Nexus10, vypadá super (i zezadu).

 2. king125kg (neregistrovaný)

  Už vidím, že to bude rovnako široké ako ipad mini a nedokážem to oblapiť ľavačkou. Plus malá pamäť bez kariet. Si to môžu strčiť tak leda do prdele.

  • Je to tablet, takze to pochopitelne do jednej ruky nie je :-)

  • king125kg (neregistrovaný)

   Počúvaj ma idiotko, už sa radšej k ničomu nevyjadruj. Je to mini tablet, nástupca nexus 7, ak ti to niečo hovorí, a ten do jednej ruky je. On celkovo tablet sa zväčša drží v jednej ruke a ovláda druhou:

   [odkaz]

   [odkaz]

   [odkaz]

   Idiotko, len ma provokuj!

  • No snad po vzoru Apple budou mít v případě tenkých okrajů Thumb Rejection (ten má patent) a ne po vzoru kopírek nemožnost kam položit palec:)

 3. Refael (neregistrovaný)

  Myslíte si, že spolu s Nexusem 9 bude představena i 6tka?

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).