Domů » Bleskovky » Google dnes představí nové Nexusy. Sledujte on-line přenos od 18:00

Google dnes představí nové Nexusy. Sledujte on-line přenos od 18:00

Přesně za hodinu (v 18:00 našeho času) začne v San Franciscu tisková konference Googlu, kde budou představeny dva nové smartphony řady Nexus – půjde o modely 5X (preview) od LG a 6P od Huawei (podrobnosti). O obou telefonech už víme téměř vše, výrobcům se totiž tradičně nepodařilo uhlídat všechny klíčové informace.

Google - September Press Event 2015

Tisková konference se bude točit také okolo Androidu 6.0 a možná se zde dočkáme odhalení nové generace Chromecastu 2.0 či tabletu Pixel C (více informací). Celá akce pod taktovkou nového CEO Sundara Pichaie by měla trvat zhruba 45 minut a sledovat ji budete moci živě na YouTube kanále Googlu. Jakmile budeme mít k dispozici odkaz na video, do textu jej doplníme.

Nexus 5X 

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).