Domů » Bleskovky » Nexus 4 podporuje LTE, stačí zadat speciální kód a aktivovat jej

Nexus 4 podporuje LTE, stačí zadat speciální kód a aktivovat jej

Nexus 4 je po řadu uživatelů Android považován za ideální telefon, až na chybějící podporu LTE. Speciálně v US si uživatelé nedovedou představit návrat zpět k 3G sítím, což v našich končinách zní přinejmenším úsměvně. V Kanadě se však jednomu uživateli skrze speciální kód podařilo LTE na Nexusu 4 rozběhat.


Tato zpráva byla odeslána prostřednictvím formuláře pro uživatelské bleskovky.
Pojďte s námi tvořit SmartManii a zapojte se také.

Určitě je zvláštní, že Google LTE vůbec nezmiňuje, možná proto, že běží na frekvencích 1700 MHz a 2100 MHz (5, 10 a 20 MHz), které prakticky nikdo neužívá. A nechce, aby to vypadalo, že USA a Evropa mají smůlu, zatímco Kanada si „užívá“ LTE. Všechno, co je k aktivaci LTE nutné udělat, je vytočit kód *#*#4636#*#*.

Deawo

3 komentáře

 1. kuba (neregistrovaný)

  Tohle je fajn…ačkoli pro nás trochu zbytečná zpráva. Přesto mně vždycky zůstává rozum stát nad tím…jak jde něco takovýho zjistit. Kde ten kód vzali a jak??

  • Caddy (neregistrovaný)

   vzdycky se najde nekdo zasveceny, kdo to rekne nekomu znamemu…a v dobe internetu je pak otazka hodin, nez je to vsude :)

 2. já (neregistrovaný)

  Když na toto číslo zavolám, tak jestli nebudou nějaké problémy s reklamací a hlavně aby na to nikdo nepřišel? Dá se LTE potom nějak deaktivovat?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *