Domů » Bleskovky » Nexus 4 podporuje LTE, stačí zadat speciální kód a aktivovat jej

Nexus 4 podporuje LTE, stačí zadat speciální kód a aktivovat jej

Nexus 4 je po řadu uživatelů Android považován za ideální telefon, až na chybějící podporu LTE. Speciálně v US si uživatelé nedovedou představit návrat zpět k 3G sítím, což v našich končinách zní přinejmenším úsměvně. V Kanadě se však jednomu uživateli skrze speciální kód podařilo LTE na Nexusu 4 rozběhat.


Tato zpráva byla odeslána prostřednictvím formuláře pro uživatelské bleskovky.
Pojďte s námi tvořit SmartManii a zapojte se také.

Určitě je zvláštní, že Google LTE vůbec nezmiňuje, možná proto, že běží na frekvencích 1700 MHz a 2100 MHz (5, 10 a 20 MHz), které prakticky nikdo neužívá. A nechce, aby to vypadalo, že USA a Evropa mají smůlu, zatímco Kanada si „užívá“ LTE. Všechno, co je k aktivaci LTE nutné udělat, je vytočit kód *#*#4636#*#*.Deawo

avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
kuba
Uživatel
kuba

Tohle je fajn…ačkoli pro nás trochu zbytečná zpráva. Přesto mně vždycky zůstává rozum stát nad tím…jak jde něco takovýho zjistit. Kde ten kód vzali a jak??

Caddy
Uživatel
Caddy

vzdycky se najde nekdo zasveceny, kdo to rekne nekomu znamemu…a v dobe internetu je pak otazka hodin, nez je to vsude :)

já (neregistrovaný)
Anonym
já (neregistrovaný)

Když na toto číslo zavolám, tak jestli nebudou nějaké problémy s reklamací a hlavně aby na to nikdo nepřišel? Dá se LTE potom nějak deaktivovat?