TOPlist

Netflix ukořistil další nadějnou mobilní hru. Sledujte malebnou ukázku z Laya’s Horizon

layas horizon snowman
  • Za vývojem stojí oceňované studio Snowman, které má na kontě třeba povedenou hru Alto’s Odyssey
  • Vydavatelská práva získal Netflix, bez předplatného si tudíž nezahrajete 

Vývojářské studio Snowman, jež stojí za oceňovanými mobilními hrami jako Alto’s Odyssey či Alto’s Adventure, oznámilo novinku s názvem Laya’s Horizon a rovnou ji doprovodilo i první upoutávkou, které vévodí malebná skalnatá krajina posetá větrnými mlýny a horkovzdušnými balony. Má to však drobný háček – na zařízení s operačními systémy iOS a Android uvede streamovací služba Netflix, což v praxi znamená, že bez předplatného si tentokrát nezahrajete.

Tím však výčet dostupných informací pro tuto chvíli víceméně končí. Oznámení doprovází slogan, podle něhož se hned za obzorem nachází zcela nový svět. Ze zveřejněné ukázky je patrný vizuální rukopis vývojářů, byť ve srovnání s předchozími projekty patrně půjde o hru ve trojrozměrném prostředí.

Spolupráci s Netflixem si tvůrci ze studia Snowman vyzkoušeli už v září loňského roku, kdy prostřednictvím streamovací služby vypustili do světa roztomilou pixel-artovou hopsačku Lucky Luna. Partnerství se oběma zúčastněným stranám patrně vyplatilo, a tak na něj nyní navazují v podobě rozsáhlejšího projektu. Na konkrétní datum vydání si však nedočkaví fanoušci musí ještě nějaký čas počkat.

Autor článku Marek Bartík
Marek Bartík
Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.

Kapitoly článku