Netatmo uvádí do prodeje „novou“ venkovní kameru v elegantní bílé barvě

Netatmo 1

Na veletrhu IFA své novinky prezentuje také francouzská společnost Netatmo, která do hlavního německého města přivezla inteligentní venkovní kameru se sirénou. Ta díky bílé barvě lépe splyne s většinou fasád a nebude tak působit rušivým dojmem.

Nový model disponuje stejnými funkcemi jako jeho starší sourozenec – umí od sebe rozlišovat osoby a zvířata, pozná vozidla a detekuje náhodné pohyby, přičemž při zaznamenání podezřelé aktivity uživateli v reálném čase zasílá upozornění na smartphone. Můžete pak na dálku spustit alarm a zastrašit případného vetřelce.

Produkt se pyšní nenápadným vzhledem a snadnou instalací. Také je vybaven systémem osvětlení, které může upozornit na pohyb, nebo v noci osvětlit vstup do domu, či alarmem o hlasitosti 105 dB.

Videa jsou ukládána na šifrovanou microSD kartu a díky infračervenému vidění lze kontrolovat podezřelé pohyby i v noci. Současně je díky funkci Alert-Zones možné vymezit prostor, který kamera snímá, aby nezabírala ulici nebo pozemek sousedů.Netatmo Smart Outdoor Camera with Siren 01Nepřehlédněte

Recenze chytré venkovní kamery Netatmo se sirénou: spolehlivá ochrana vašeho domu

Smart Outdoor Camera with Siren, jak produkt najdete na webu výrobce, je kompatibilní se systémy Apple HomeKit, Amazon Alexa a Google Asistent, což umožňuje vytvářet scénáře s dalšími propojenými zařízeními. Prodává se již nyní za cenu 8 299 Kč.

Autor článku
Michael Chrobok
Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku