Domů » Bleskovky » Neomezený internet od Vodafonu poběží do 15. ledna: Kolik dat jste v rámci této akce zvládli prosurfovat?

Neomezený internet od Vodafonu poběží do 15. ledna: Kolik dat jste v rámci této akce zvládli prosurfovat?

Zákazníci operátora Vodafone, kteří využívají služby Data nad rámec balíčku, mohou do 15. ledna zkoušet neomezený internet (informovali jsme zde). Dle povánočních statistik je internet bez datových limitů více než vítaný. Během Silvestra lidé přenesli o 326 procent více dat než v roce 2013, přičemž nejaktivnější byli mezi 14. a 15. hodinou. Pro srovnání se nárůst počtu telefonických hovorů a SMS pohybuje v jednotkách procent.

Speciální nabídka je dostupná také pro všechny nové zákazníky a díky rozšířenému Turbo Internetu si rychlé a neomezené připojení téměř kdekoliv mohou během zbývajících 6 dnů vyzkoušet úplně všichni. Mimo jiné může zájemcům o datový tarif pomoci s rozhodováním, jaký objem dat zvolit.


Uživatel @kom1n zvládl v rámci akce přenést slušnou porci dat. Jak jste na tom vy?

Pokud patříte mezi zákazníky operátora Vodafone, budeme rádi, když se v anketě pochlubíte, kolik mobilních dat jste v rámci této akce dokázali prosurfovat. Informace o počtu přenesených dat (za poslední zúčtovací období) naleznete v aplikaci Můj Vodafone, která je dostupná pro Android, iOS a Windows Phone.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

10 komentářů

 1. neregistrovany (neregistrovaný)

  stahnul jsem 12 gb hned první den jen synchronizací dropboxu :-)

 2. neregistrovany (neregistrovaný)

  mam jinak pausal od plus 4 you s 30 gb dat v ramci pausalu takze vodafone se vyplatil jen pri vyuziti pres 30 gb:-)

 3. Byl to velmi dobrý krok se strany VF. Ve 3.Q letošního roku O2 zruší kompletně FUP.

 4. Že bych nastavil router i do režimu client, sdílel na něj internet z telefonu, a spustil nějaké ty torrenty? Za těch pár dní bych tak nějakých 30GB přenést snad mohl :-D

 5. Hammerfallxyz (neregistrovaný)

  a právě kvůli takovýmto debilům, kteří si pletou mobilní připojení s pevným operátoři uplatňují FUP. takže vám tímto děkuju, že mi zase nepojede internet od příštího týdne

  • Kde je problém si domluvit lepší podmínky u operátora? Prakticky s tím lze hýbat neomezeně.

  • Přesně s tímto názorem souhlasím! FUP je tu pouze kuli lenosti lidí.. já jsem si během akce přepnul mobil na „neomezený tarif“ a o trošku víc používal sdílení internetu na cestách (HD video) a nedokázal jsem se za měsíc dostat přes 3GB…

  • Ja net z telefonu i prilezitostne (na cestach) zdilim (pro svuj notebook), takze pod 30GB za mesic nejdu, navic domluvit si zvyseni GB u operatora neni vubec problem, ani cenove.

  • Opravuji „sdílím“.

 6. JanDlu (neregistrovaný)

  Zatím mám za necelé 2 měsíce přenesené skoro 3gb dat s tím, že kde je wi-fi, tak ho používám. Kdybych wi-fi nepoužíval tak potřebuju cca 5gb na měsíc…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).