Domů » Bleskovky » Vodafone představil nové neomezené balíčky FIX pro předplacenky

Vodafone představil nové neomezené balíčky FIX pro předplacenky

Vodafone rozšířil nabídku balíčku ke svým předplaceným kartám. Nově si zákazníci mohou neomezené volání a SMS i výhodnou nabídku přístupu k Turbo Internetu pořídit také ve formě balíčků FIX, které se automaticky obnovují každý měsíc. Zákazníci tak získají stejný komfort jako uživatelé tarifních služeb, ale bez jakéhokoliv závazku. Svou šíří a nabídkou služeb nemají balíčky společnosti Vodafone na trhu konkurenci.

Balíčky k předplaceným kartám nabízejí zákazníkům přístup ke stejným neomezeným službám, jaké Vodafone představil v rámci tarifů RED. Základní varianta za 99 korun měsíčně nabízí neomezené volání v síti Vodafone, nejvyšší verze balíčku FIX za 899 korun nabízí neomezené volání a SMS do všech sítí v České republice a 1,5 GB dat v Turbo Internetu.

Hlasové balíčky FIX


Datové balíčky a Komplet balíčky FIX

Balíčky FIX bude možné objednat od 1. července pomocí bezplatných SMS, v samoobsluze Můj Vodafone, na zákaznické lince nebo při návštěvě prodejny Vodafone. Balíčky mají platnost jeden měsíc a po jeho uplynutí se znovu aktivují, pokud má zákazník dostatečně vysoký kredit. Zaplacený balíček je potom možné bez omezení využívat celý měsíc bez ohledu na stav kreditu. U datových balíčků dojde při vyčerpání datového limitu k automatické aktivaci služby Data nad rámec balíčku.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.