Domů » Bleskovky » Vodafone představil nové neomezené balíčky FIX pro předplacenky

Vodafone představil nové neomezené balíčky FIX pro předplacenky

Vodafone rozšířil nabídku balíčku ke svým předplaceným kartám. Nově si zákazníci mohou neomezené volání a SMS i výhodnou nabídku přístupu k Turbo Internetu pořídit také ve formě balíčků FIX, které se automaticky obnovují každý měsíc. Zákazníci tak získají stejný komfort jako uživatelé tarifních služeb, ale bez jakéhokoliv závazku. Svou šíří a nabídkou služeb nemají balíčky společnosti Vodafone na trhu konkurenci.

Balíčky k předplaceným kartám nabízejí zákazníkům přístup ke stejným neomezeným službám, jaké Vodafone představil v rámci tarifů RED. Základní varianta za 99 korun měsíčně nabízí neomezené volání v síti Vodafone, nejvyšší verze balíčku FIX za 899 korun nabízí neomezené volání a SMS do všech sítí v České republice a 1,5 GB dat v Turbo Internetu.

Hlasové balíčky FIX


Datové balíčky a Komplet balíčky FIX

Balíčky FIX bude možné objednat od 1. července pomocí bezplatných SMS, v samoobsluze Můj Vodafone, na zákaznické lince nebo při návštěvě prodejny Vodafone. Balíčky mají platnost jeden měsíc a po jeho uplynutí se znovu aktivují, pokud má zákazník dostatečně vysoký kredit. Zaplacený balíček je potom možné bez omezení využívat celý měsíc bez ohledu na stav kreditu. U datových balíčků dojde při vyčerpání datového limitu k automatické aktivaci služby Data nad rámec balíčku.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

3 komentářů

 1. Martin P. (neregistrovaný)

  Aď počítám jak počítám vychází to s použitelnými daty (1,5GB+) stejně drahé či dražší jak flat tarify.

  • René (neregistrovaný)

   Tak tady jde spíše o anonymitu, jestli teda nebude třeba pro aktivaci balíčku nějaká registrace, no a za 9 kilek to je docela dobrý

  • Martin P. (neregistrovaný)

   Tak anonymní SIMky brzo nebudou. Pokud víte jak to je v okolních zemích…. ( myslím západ)

   Předplacenky, ale nebyly primárně kupovány masou, pro nějakou anonymitu. Ale pro nižší měsíční náklady a jednoduchost platby za služby.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).