Domů » Bleskovky » Nejvýhodnější datová nabídka je zpět. Předplacenka od O2 láká na 100 GB za 300 Kč měsíčně

Nejvýhodnější datová nabídka je zpět. Předplacenka od O2 láká na 100 GB za 300 Kč měsíčně

Loňské léto nabídl operátor O2 bezprecedentní nabídku v podobě předplacené SIM karty se 100GB balíčkem za 300 korun měsíčně. O SIM karty se strhl doslova lítý boj a ihned po skončení akce se začaly předplacenky se štědrým datovým balíčkem objevovat na aukčních serverech, kde jejich cena raketově rostla. Nyní je výhodná nabídka zpět.

Datamanie obecny
Výhodná předplacená SIM s mobilním internetem je opět v nabídce

„Datově nejštědřejší nabídku na českém trhu mohou zákazníci využívat nejen ve svých mobilech, ale i v tabletech nebo jiných zařízeních. Pro získání pravidelných 100 GB dat stačí mít kartu nabitou alespoň na 300 korun, aby se balíček mohl každý měsíc obnovit,“ vysvětluje Silvia Cieslarová, ředitelka mobilního segmentu v O2.

Předplacenou SIM kartu je možné využívat nejen k datování, ale i volání nebo odesílání SMS (2 Kč/SMS do všech sítí). S odchozím hovorem se zákazníkům aktivuje neomezené volání za cenu 15 Kč, které platí po celý zbytek dne. Data je možné využívat pouze v rámci České republiky, v zahraničí bohužel nefungují.

 

Letní nášup - 100 GB za 300 Kč

„Věříme, že nabídka Datamanie.cz bude zajímavá nejen pro mladé lidi, kteří si navykli být stále online a už nerozlišují, jestli k volání využívají běžné hovory nebo nejrůznější aplikace, ale i pro rodiny s dětmi. Těm může datová předplacenka vyřešit přístup na internet během cestování po Česku nebo třeba v rámci pobytů na letních táborech a prázdninách u prarodičů,“ dodává Cieslarová.

Limitovanou edici předplacených karet, které nabídnou 100 GB dat za 300 korun, si lze od 15. července objednat na webu datamanie.cz. Omezený počet kusů SIM karet bude dostupný do vyčerpání zásob, nejpozději však do 15. srpna.

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

13 komentářů

 1. Inu své zájemce si najde.
  Mi vadí ž enelze využít data v roamingu, jinak bych si ji vzal na dovolenou, aby mi nikdo nevolal.
  Takhle to budu mustet nějak přetrpět s vypnutým vyzváněním.
  Na dovolený zásadně netelefonuju (nepříjmám hovory), nýbrž odpočívám.

 2. Píše sem že když daný měsíc nebude na kartě dost peněz tak stačí dobít později. Jak dlouhá je ta doba? Můžu třeba nabít 300 Kč jeden měsíc, pak dva měsíce nic a zase dobiju a dostanu 100GB?

  • Ano, je to přesně tak. Mám loňskou várku a nabíjím jen když potřebuji (jen několik měsíců v roce).

  • Tak to je super :). Děkuji za odpověď.

  • Ano, přesně tak. Data jsou ale na 1 měsíc, do dalšího se nepřevádí – není to tedy do vyčerpání dat.

  • Prosim, jak nejmene casto musim nabijet kredit? pouziju mesic a pak karta vzdrzi jak dlouho bez nabiti? diky

  • Dusane, mela by max. 12 mesicu bez nabiti vydrzet.

  • Alda díky za info :-)

 3. Tak nabidka jistě lákavá, ale zatím mi stačí 2GB k tarifu co máme od firmy…za rok co u ní jsem, se mi povedlo vyčerpat pouze jednou den před obnovením

 4. POZOR na O2, jsou zloději!!! Vždycky jsem byl přesvědčen, že O2 je nejhorší operátor a snažil jsem se mu vyhýbat, ale tahle nabídka mě bohužel zaujala. Dal jsem sim kartu do mobilu, zaregistroval jsem se na moje O2 a koukal, jaké mají služby a nastavení. Omylem jsem odeslal jednu SMS z datové karty a kredit se dostal do záporu, tak jsem se rozhodl ho hned nabít. Nejmenší částka byla 300 Kč. Zatím vše vypadalo růžově a na České poměry až neuvěřitelné, ale ve chvíli, kdy jsem začal šmejdit v nastavení a řekl jsem si, že stávající tarif za 15 Kč na den mi nevyhovuje, přepnul jsem na tarif s názvem „NA!VÝBĚR“, v datovém balíčku jsem nic neměnil. Bez jakéhokoliv upozornění došlo ke změně tarifu! Najednou mi přišly SMSky, že tarif byl změněn a že mi zrušili i data, protože k tomuto tarifu se 100 GB nedává. Volal jsem hned operátora a ten mi řekl, že mi nemůžou vrátit data ani peníze, takže jsem si hezky zanadával a vyhodil SIM kartu do koše, společně s 600 Kč. Věřím, že už nikdy neudělám takovou chybu, abych skočil zlodějům z O2 na jejich špek a budu se snažit jejich službám vyhýbat s celou rodinou! Kdyby měl někdo k mému názoru nějakou poznámku, může mě kontaktovat na aplikaci Threema: [odkaz] Přeji hezký den.

  • O ten tarif jsi přišel pouze svojí hloupostí, proč jsi se šťoural v něčem co nepotřebuješ. Je to datová SIM a tak má být i používána.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).