Domů » Bleskovky » Nejnovější Lumie za hubičku: U Microsoftu koupíte levně low-endy, u O2 vlajkové lodě

Nejnovější Lumie za hubičku: U Microsoftu koupíte levně low-endy, u O2 vlajkové lodě

Pokud vás klesající podíl platformy Windows 10 Mobile neděsí, máte skvělou možnost zakoupit si některé ze smartphonů Microsoft Lumia ve výhodných akcích. Přímo ve webovém obchodě Microsoftu si například můžete do konce června obstarat hned čtyři modely s cenou pod 2 tisíce korun, Lumii 435 Dual SIM dokonce za 1 434 korun.

Lumia

Pokud máte spíše zálusk na vlajkové modely, rozhodně nepřehlédněte aktuální nabídku operátora O2. Aktuálně u něj můžete zakoupit Lumii 950 za 9 995 korun a Lumii 950 XL za 11 995 korun. K oběma telefonům navíc dostanete Microsoft Display Dock pro používání režimu Continuum v hodnotě 3 tisíce korun zdarma a navrch ještě roční předplatné Office 365 pro jednotlivce.

l950

Datum ukončení této akce neznáme, patrně bude trvat do vyprodání zásob ze skladů O2.

Aktualizováno ve 12:00: Microsoft již doprodal stanovený počet kusů na tuto promo akci a nyní již čtveřici smartphonů tak výhodně nepořídíte, u O2 jsou zatím vlajkové Lumie 950 & 950 XL stále k dispozici. Diskutovat o této akci můžete v našem fóru.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
128 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments