TOPlist

Nejnižší cena v historii. iPhone 15 Pro je za pouhých 21 990 Kč, ale jen na pár dní

iPhone 15 Pro v ruce

iPhone 15 Pro nebyl ještě nikdy levnější. V Mobil Pohotovosti teď koupíte nejžádanější variantu iPhonu 15 Pro za pouhých 21 990 Kč. Lepší cenu na českém trhu momentálně nenajdete, protože kromě obří slevy můžete využít i bonus dva a půl tisíce korun. A aby toho nebylo málo, na mp.cz získáte na telefon i prodlouženou záruku na 3 roky v hodnotě několik tisíc zdarma.

Za lepší cenu ještě nebyl

iPhone 15 Pro je na pár dní v akci za pouhých 24 490 Kč. Už to je rekordně nízká cena, za kterou je k mání u Mobil Pohotovosti. Využít ale můžete ještě bonus 2 500 Kč a snížit si tak cenu na úplné minimum, konkrétně na 21 990 Kč (původně 29 990 Kč), to je mimochodem nejnižší cena, za kterou se dal kdy sehnat.

Ačkoli je výše zmíněná varianta aktuálně ta nejvýhodnější, v zajímavých slevách jsou i ostatní modely. Například základní iPhone 15 pořídíte jen za něco málo přes 17 tisíc.

iPhone 15 a iPhone 15 Pro

Aktuální ceny po slevě a odečtení bonusu:

Ke všem iPhonům 15 navíc získáte zdarma prodlouženou 3letou záruku v hodnotě několika tisíc.

iPhone za 89 Kč měsíčně?

U Mobil Pohotovosti koupíte iPhone 15 Pro i za absolutně nejnižší měsíční cenu – už od 89 Kč x 26 měsíců. Takhle nízko se dostanete právě díky výkupnímu bonusu a revoluční službě, kdy vám v Mobil Pohotovosti dopředu spočítají, jakou výkupní cenu bude mít váš nový iPhone po 26 měsících používání. Za tuto cenu ho od vás po uplynutí 26 měsíců skutečně odkoupí, avšak s tím, že už nyní vám částku odečtou od pořizovací ceny. Detailní informace najdete na mp.cz/novinky-apple.

Autor článku PR článek
PR článek
Takto označený obsah má charakter reklamního sdělení, jehož zadavatelem je subjekt třetí strany. Máte-li zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu [email protected].

Kapitoly článku