Domů » Bleskovky » Nechce se vám utrácet 50 tisíc za ohebný telefon? Samsung prý chystá dostupnější variantu

Nechce se vám utrácet 50 tisíc za ohebný telefon? Samsung prý chystá dostupnější variantu

Samsung pracuje na ohebném telefonu véčkové konstrukce, který by měl být podstatně cenově příznivější než jeho dosavadní skládací smartphony. Exkluzivně o tom informoval web SamMobile.com.

Samsung Galaxy Z Flip 5G

O telefonu je v tuto chvíli známo jen minimum informací. Zdroje webu tvrdí, že bude dostupný ve verzích s 64 nebo 128 GB vnitřní paměti a černé, zelené a modré barvě. Uveden na scénu by mohl být ještě letos.

Pro připomenutí – startovací cena první „skládačky“ Samsungu Galaxy Fold činila 1 980 dolarů, Galaxy Z Flip se prodává za 1 380 a Galaxy Z Flip 5G za 1 450 dolarů. Technologický gigant podle starších neoficiálních zpráv chystá také odlehčenou variantu „véčkového“ Galaxy Z Flip, která bude údajně stát kolem 900 dolarů.

Martin Duchoslav

Technologický nadšenec, který si ze zájmu o technologie udělal práci. Původním profesním zaměřením politický komentátor. Mám rád počítačové hry, tenis, odbornou literaturu (média, psychologie…) nebo vymýšlení slovních hříček typu erfurtský elektrotechnik elegantně experimentoval s echt endéráckým elektromotorem.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments