K vybraným smartphonům Xiaomi dárek zdarma

Domů » Bleskovky » Nechalo HTC vyrobit nadbytek krytů modelu One M8? Údajně chystá jeho očesanou verzi

Nechalo HTC vyrobit nadbytek krytů modelu One M8? Údajně chystá jeho očesanou verzi

Tchajwanský výrobce HTC představí na veletrhu MWC svoji novou vlajkovou loď HTC One M9, podle zdroje @upleaks ale dojde i na reinkarnaci loňské generace One M8 (recenze), která má dostat novou hardwarovou výbavu. Rozměry, vzhled, displej i barevné varianty mají zůstat stejné, měnit se má pouze čipset a také mnohokrát kritizovaný zadní fotoaparát.

  

Novinka se má jmenovat HTC One M8i a má dostat procesor Qualcomm Snapdragon 615 s taktem 1,7 GHz a 1,0 GHz pro dvě čtveřice jader Cortex-A53. Rozlišení zadního ultrapixelového fotoaparátu má nově tvořit kombinace 13 a 2megapixelového snímače, čelní kamerka si údajně zachová svých pět megapixelů. Na telefonu poběží nejnovější Android ve verzi 5.0 obalený do nadstavby HTC Sense sedmé generace. K představení má dojít na veletrhu MWC 1. března, telefon má být dostupný v Asii a v Evropě.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

3 komentáře

  1. FantomasMan (neregistrovaný)

    Ak to dajú za dobrú cenu bude to super kúpa. Žiaľ to sa ale nestane. HTC to ako vždy zabije cenou…

  2. Marduch (neregistrovaný)

    Tipuju zaváděcí 11 999,-.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *