Návrat legendární bojovky. V Capcomu oficiálně vzniká Street Fighter 6

Street fighter 6 1

Japonská společnost Capcom oficiálně oznámila Street Fighter 6 – plnohodnotné pokračování slavné série bojovek, která letos slaví své 35. výročí. K oznámení došlo při příležitosti závěrečného klání Capcom Pro Tour, seriálu mezinárodních turnajů bojových her, který Capcom dlouhodobě sponzoruje. Oznámení doprovodil krátký teaser. Bližších informací se fanoušci dočkají v průběhu léta.

Street Fighter 6 - Teaser Trailer

Zveřejněná ukázka sice není složená ze záběrů z hraní, přesto z ní lze vypozorovat příklon k realističtějšímu výtvarnému ztvárnění, obzvláště ve srovnání s předchozími díly série.

V traileru vystupuje ikonický bojovník Ryu, který si i přes realističtější zpracování zachovává své tradiční maskulinní proporce. Fanoušci se tedy nemusí bát, že by se ze série s příchodem nového dílu vytratila typická zběsilost a fantasy prvky.

Autor článku
Marek Bartík
Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku