Domů » Články » Narozeninová soutěž s T-Mobile: Vyhrajte Samsung Galaxy S4 mini a další praktické ceny

Narozeninová soutěž s T-Mobile: Vyhrajte Samsung Galaxy S4 mini a další praktické ceny

Oslavy 9. narozenin našeho serveru pokračují ve velkém stylu. V třetím soutěžním kole budete moci získat Samsung Galaxy S4 mini a celou řadu praktických cen, které oceníte zejména při cestování.

SmartMania.cz v polovině června oslavila deváté narozeniny a při této příležitosti jsme si pro vás nachystali celou řadu soutěží o hodnotné ceny. Ve spolupráci se společností T-Mobile Czech Republic a.s., která do soutěže věnovala Samsung Galaxy S4 mini a celou řadu příslušenství, které využijete nejen při cestování a během letní dovolené, jsme pro vás připravili třetí kolo naší narozeninové soutěže.

Získat některou z níže uvedených cen není nijak složité. Stačí pouze správně odpovědět na uvedené soutěžní otázky a pak už jen doufat, že vaše odpověď dorazí ve správném pořadí.

Seznam výher 

1. místo: Samsung Galaxy S4 mini získá správná odpověď, která dorazí 1190. v pořadí

2. místo: sportovní tašku Rebook získá správná odpověď, která dorazí 850. v pořadí

3. místo: brašnu Case Logic na 13″ notebook získá správná odpověď, která dorazí 1360. v pořadí

4. místo: univerzální držák do auta Clingo získá správná odpověď, která dorazí 1530. v pořadí

5. místo: tašku Adidas získá správná odpověď, která dorazí 340. v pořadí

6. místo: šedivý batoh Rebook získá správná odpověď, která dorazí 170. v pořadí

7. místo: černý batoh Rebook získá správná odpověď, která dorazí 1020. v pořadí

8. místo: černou tašku Adidias získá správná odpověď, která dorazí 510. v pořadí

9. místo: malou tašku Adidas získá správná odpověď, která dorazí 680. v pořadí

Pravidla soutěže

1. Pořadatelem soutěže je společnost SMARTMania s.r.o. se sídlem Rybná 716/24, 110 00 Praha 1, IČ: 026 64 569, sp. zn.: C 222000 vedená u městského soudu v Praze jako provozovatel serveru SmartMania.cz, (dále jen „Pořadatel“).

2. Soutěž se koná v termínu od 1. července 2014, 16:30 a končí po dosažení 1530. správných odpovědí, nejpozději však 14. července 2014, 23:59.

3. Soutěže se mohou zúčastnit občané České republiky a osoby s trvalým nebo obvyklým bydlištěm na území České republiky.

4. Šanci na výhru mají pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno, příjmení a e-mail), správně odpoví na soutěžní otázky a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.

5. Uvedené výhry získají soutěžící, jejich odpovědi dorazí ve výše stanoveném pořadí. Výherci budou pořadatelem soutěže kontaktování na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry, a to nejpozději do 7 dnů od skončení soutěže. Jména výherců budou zveřejněna na serveru SmartMania.cz po ukončení soutěže.

6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit pouze jednou. Pořadatel si vyhrazuje právo smazat duplicitní nebo podvodné záznamy.

7. Účastník soutěže poskytuje Pořadateli souhlas se  zpracováním svých osobních údajů (jméno, příjmení, e-mailová adresa) pro marketingové účely, tedy za účelem nabízení obchodu a služeb  v souladu s právními předpisy České republiky. Tento souhlas je možné na přání účastníka soutěže odvolat prostřednictvím e-mailu s žádostí o odstranění z databáze. Z případného mailingu je rovněž možné se kdykoliv trvale odhlásit kliknutím na tlačítko v patičce e-mailu.

8. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.

9. V případě, že výherce na informační e-mail neodpoví do 48 hodin od jeho odeslání Pořadatelem, bude automaticky vybrán další výherce v pořadí a původnímu výherci nárok na výhru zaniká (tedy např. na místo výherce se 170. správnou odpovědí připadne výherce s pořadím 171.).

10. Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci společnosti SMARTmania s.r.o., redaktoři serveru SmartMania.cz a osoby v pracovním nebo obdobném vztahu k pořadateli.

Soutěž již byla ukončena. Výherce jsme vyhlásili v tomto článku.

Redakce

Redakční profil SMARTmania.cz. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se nám na e-mail redakce@smartmania.cz.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).