Domů » Bleskovky » Napište uživatelskou bleskovku a pojďte s námi tvořit SmartManii!

Napište uživatelskou bleskovku a pojďte s námi tvořit SmartManii!

Narazili jste na nějaké zajímavé téma a chcete se o něj podělit s ostatními? Rádi sledujete SmartManii a chcete se podílet na tvorbě obsahu? Pokud jste na některou z otázek odpověděli „ano„, určitě se vám bude líbit nová služba „Napište uživatelskou bleskovku„, díky které s námi můžete tvořit tento web.

Prostřednictvím formuláře můžete napsat libovolnou uživatelskou bleskovku, například o novém telefonu, aplikaci nebo jiném zajímavém objevu, u kterého si myslíte, že by na SmartManii neměl chybět. Jakmile nám text odešlete do redakce, my jej zkontroluje a pokud bude zajímavý, rádi jej zveřejníme mezi ostatními články.

 
Odkaz na formulář najdete po přihlášení v uživatelském panelu


Odkaz pro vložení bleskovky najdete po přihlášení v uživatelském panelu na webu. Prostřednictvím formuláře nám zasílejte pouze originální autorské texty, nikoliv příspěvky převzaté z jiných webů. Odeslané příspěvky by neměly obsahovat gramatické chyby; nejpilnější autory odměníme drobnými cenami a kdo ví, třeba jednou rozšíří naše redakční řady :-). Formulář neslouží jako poradna, od toho je tu naše fórum.

 

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
avatar
600
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
kuba
Anonym
kuba

Super, tohle jsem navrhoval kolegovi Kozovi z Ce4you asi tak před 5 lety….redakce si všeho nemůže všimnout…fajn zlepšení

Jiří Hrma
Redaktor
Jiří Hrma

Děkujeme. První příspěvky už se nám „frontují“ v systému, tak snad to u čtenářů bude mít úspěch. Nasadili jsme to přesně z toho důvodu co píšete – i když monitorujeme spoustu zahraničních zdrojů, tak občas nám něco uteče a tohle nás může skvěle „doplnit“ :)

Petulinek
Anonym
Petulinek

Výborný nápad, to mi tu chybělo.