Napište uživatelskou bleskovku a pojďte s námi tvořit SmartManii!

Narazili jste na nějaké zajímavé téma a chcete se o něj podělit s ostatními? Rádi sledujete SmartManii a chcete se podílet na tvorbě obsahu? Pokud jste na některou z otázek odpověděli „ano„, určitě se vám bude líbit nová služba „Napište uživatelskou bleskovku„, díky které s námi můžete tvořit tento web.

Prostřednictvím formuláře můžete napsat libovolnou uživatelskou bleskovku, například o novém telefonu, aplikaci nebo jiném zajímavém objevu, u kterého si myslíte, že by na SmartManii neměl chybět. Jakmile nám text odešlete do redakce, my jej zkontroluje a pokud bude zajímavý, rádi jej zveřejníme mezi ostatními články.

 
Odkaz na formulář najdete po přihlášení v uživatelském panelu

Odkaz pro vložení bleskovky najdete po přihlášení v uživatelském panelu na webu. Prostřednictvím formuláře nám zasílejte pouze originální autorské texty, nikoliv příspěvky převzaté z jiných webů. Odeslané příspěvky by neměly obsahovat gramatické chyby; nejpilnější autory odměníme drobnými cenami a kdo ví, třeba jednou rozšíří naše redakční řady :-). Formulář neslouží jako poradna, od toho je tu naše fórum.

 

Autor článku
Michal Javůrek
Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku