Nabíjet iPhone nikdy nebylo stylovější. Nová 35W nabíječka vypadá jako retro Macintosh

shargeek retro macintosh iphone charger 2

Pokud vás běžné příslušenství nudí a rádi hledáte originální gadgety nebo technologické vychytávky, novinka od společnosti Shargeek vás nadchne. Nabíječka ve tvaru původního Macintoshe s označením Retro 35 GaN vypadá skvěle, ale ani nabíjecí rychlost není vůbec špatná.

shargeek retro macintosh iphone charger 3

Ačkoliv rozměry odpovídají standardnímu 5W adaptéru od Applu, výstupní výkon dosahuje 35 W. Nejedná se tedy jen o designový výstřelek – Retro 35 GaN poslouží pro svižné nabití všech vašich zařízení. Vítaným prvkem je také jednoduchá barevná signalizace stavu nabíjení a USB-C konektor.macbook pro M1 Pro 2021 recenzeNepřehlédněte

Recenze MacBook Pro (M1 Pro, 2021): nejlepší notebook na světě?

Pro zájemce budou k dispozici i DIY samolepky s různými motivy, kterými lze nahradit výchozí emotikonu s úsměvem na displeji zmenšeniny počítače. Celý projekt vzniká na bázi crowdfundingu, přičemž na webu Indiegogo už kampaň běží. Zájem je patrně obrovský, protože finanční cíl byl mnohonásobně překonán.

shargeek retro macintosh iphone charger

Cena produktu v rámci podpory přes Indiegogo odpovídá 25 dolarům. To je zhruba 700 Kč včetně DPH. Cena v rámci standardního prodeje, který má začít už v červenci, bude 49 dolarů, tedy asi 1 400 Kč s DPH. Originální 30W nabíjecí adaptér od Applu u nás pořídíte za 1 490 Kč včetně DPH.

Autor článku
Adam Bělunek
Baví mě Apple, kvalitní audio-video technika a obecně chytrá řešení, která fungují. Volné dny se snažím trávit v bikeparcích a trailcentrech na svém kole nebo na horách s batohem na zádech. Užívám si dobrou hudbu, občas zajímavou knihu a moc rád cestuji.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku