Domů » Bleskovky » Na Huawei P8 Lite míří Android 6.0 Marshmallow

Na Huawei P8 Lite míří Android 6.0 Marshmallow

Huawei P8 Lite byl nejprodávanějším smartphonem tohoto čínského výrobce za uplynulý rok – jen za prvních 6 měsíců na trhu si jej pořídilo přes 10 milionů zákazníků. Jedná se totiž o povedený smartphone, u kterého výrobce vsadil na sympatickou cenu; ostatně pozitivní hodnocení si odnesl i z naší recenze. Huawei u něj navíc před uvedením novinek řady P9 snížilo cenu a aktuálně jej sežente za 5490 Kč v oficiální distribuci, z té neoficiální je cena dokonce ještě o 1000 Kč nižší.

Huawei_P8_lite

Huawei nyní pro tento model začalo uvolňovat aktualizaci na Android 6.0 Marshmallow. Velikost aktualizačního balíčku je 1,5 GB a v tuto chvíli dostupnost potvrzují uživatelé v Polsku a Německu. Je tedy velice pravděpodobné, že v brzké době přijde na řadu i Česká republika a Slovensko (updaty jsou uvolňovány postupně ve vlnách podle regionů).

P8-LITE-UPDATE

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

5 komentářů

 1. Ahoj, tak jsem zkusil Android 6 a EMUI 4 ale mne se to moc nelibi a chtel bych zpatky Android 5.1.1 a EMUI 3.1 prosim poradite jak na to ? Dekuji moc

 2. Tereza (neregistrovaný)

  Mate uz nekdo v ČR ten novy android na Huawei P8 lite? Díky.

  • Jiří (neregistrovaný)

   Je to fajn. Šlape, jak hodinky

  • Tomik (neregistrovaný)

   Chtěl bych se zeptat, jestli jsou fotky s Androidem 6 lepší, protože kvůli (ne)kvalitě fotek jsem P8 lite nekoupil. Předem děkuji za odpověď.

 3. Peti (neregistrovaný)

  souhlas :( vrátit se nejde

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).