Domů » Bleskovky » Na Huawei P8 Lite míří Android 6.0 Marshmallow

Na Huawei P8 Lite míří Android 6.0 Marshmallow

Huawei P8 Lite byl nejprodávanějším smartphonem tohoto čínského výrobce za uplynulý rok – jen za prvních 6 měsíců na trhu si jej pořídilo přes 10 milionů zákazníků. Jedná se totiž o povedený smartphone, u kterého výrobce vsadil na sympatickou cenu; ostatně pozitivní hodnocení si odnesl i z naší recenze. Huawei u něj navíc před uvedením novinek řady P9 snížilo cenu a aktuálně jej sežente za 5490 Kč v oficiální distribuci, z té neoficiální je cena dokonce ještě o 1000 Kč nižší.

Huawei_P8_lite

Huawei nyní pro tento model začalo uvolňovat aktualizaci na Android 6.0 Marshmallow. Velikost aktualizačního balíčku je 1,5 GB a v tuto chvíli dostupnost potvrzují uživatelé v Polsku a Německu. Je tedy velice pravděpodobné, že v brzké době přijde na řadu i Česká republika a Slovensko (updaty jsou uvolňovány postupně ve vlnách podle regionů).

P8-LITE-UPDATE

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
5 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments