Sledujte nás na YouTube

MyCharge představuje nové kapesní nabíječky na cesty

Společnost MyCharge dnes na konferenci CES představila trojici příslušenství, která mohou významně prodloužit životnost baterií mobilních zařízení mimo dosah elektrické sítě. Prvním z nich je MyCharge Explorer kombinující externí baterii s kapacitou 3000 mAh se vstupem pro AC adaptér a možností připojit až 3 zařízení najednou pomocí integrovaného microUSB kabelu, vstupu pro zařízení s iOS a samostatným USB vstupem. Prodávat se bude za 79,99 USD.

-

Levnější alternativou je MyCharge Quest, který se napájí z USB portu, disponuje baterií o kapacitě 2000 mAh a může dobíjet mobilní zařízení od Apple nebo libovolný gadget přes microUSB, příp. obojí najednou. Díky svému tvaru může sloužit i jako malý dock pro iPhone. Doporučená MOC činí 39,99 dolarů.

Poslední novinkou je MyCharge Flex, obal pro iPhone obsahující doplňkový akumulátor s kapacitou 1300 mAh. Od konkurence se liší integrovanou USB přípojkou, takže majitel už nebude muset hledat originální kabel, aby mohl svého jablečného miláčka připojit k počítači. Dodávat se bude v různých barevných provedeních za cenu 79,99 USD.

Zdroj: TheVerge

Miroslav Havlíček

3 komentáře

 1. Kamil (neregistrovaný)

  To je design za ten by se stydeli i u samsungu. Nic tak oskliveho jsem tento rok jeste nevidel.

 2. Pipa (neregistrovaný)

  ty ceny jsou trochu prestreleny – teda trochu dost

  • Ondřej Gardavský (neregistrovaný)

   To jo, já používám cestovní nabíječku Pisen s kapacitou 4400 mAh a dal jsem za ni v přepočtu něco málo přes 20 USD. Zástrčku je vestavěná, takže kromě microUSB nebo jiného kabelu (podle zařízení, které chci nabíjet) už není žádný další potřeba. Exituje i varianta bez vestavěné zástrčky (která je tím pádem univerzálnější), která jde pořídit ještě levněji…

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *