Domů » Bleskovky » My Paid Apps: Mějte přehled o tom, kolik jste utratili za veškerý obsah na Google Play

My Paid Apps: Mějte přehled o tom, kolik jste utratili za veškerý obsah na Google Play

Chcete mít přehled o všech vašich nákupech aplikací, her, či in-app nákupů? Pokud vlastníte iPhone/iPad, tak tento problém nemusíte řešit, protože ho za vás vyřeší Apple přímo v App Store. U Androidu ale nic podobného nenajdete, obchod Google Play totiž bohužel nativně nenabízí přehled o veškerých transakcích. Naštěstí zde máme velmi povedenou aplikaci My Paid Apps, která tento problém elegantně řeší.


Aplikace vám přehledně zobrazí všechny vaše nákupy na Google Play

Jak již název napovídá, tento nástroj dělá jen jedno – ukáže vám přehled všech koupených položek z Google Play, dále vás informuje o celkové sumě, kterou jste v obchodě utratili a dokonce vám spočítá průměrnou cenu aplikace/hry.

Položky si rovněž můžete seřadit podle názvu, data koupení či ceny. My Paid Apps za vás také umí vyfiltrovat například jen nainstalované aplikace nebo in-app nákupy. V horní části obrazovky poté vidíte jméno vašeho účtu, počet koupených položek, celkovou cenu a průměrnou cenu. Měna je zobrazena dle systémového nastavení, ale v konfiguraci aplikace ji lze změnit.

Odkaz na Google Play

V obchodě Google Play se nachází opravdu mnoho podobných aplikací, ale podle mého názoru je My Paid Apps jedna z nejlepších voleb. Drobnou vadou na kráse je pouze fakt, že prostředí aplikace je v angličtině.

Marek Smékal

13 komentářů

 1. . (neregistrovaný)

  Nativně nenabízí? [odkaz] Taky si to mohu seřadit. Je tedy pravda že nevidím kolik jsem celkově za ty léta utratil. Ale jelikož ty aplikace již nelze zpětně vrátit, nenapadá mě jediný důvod proč pátrat po tom, kolik jsem celkově zaplatil. Stejně jako nepátrám po tom, kolik jsem od základní školy utratil peněz za jídlo

  • Marek Smékal

   Já to myslel tak, že se na koupené aplikace nelze podívat přímo z aplikace v telefonu/tabletu. Jinak přes internetový prohlížeč to samozřejmě jde.

  • other (neregistrovaný)

   nějak jsem nepochopil, proč vlastně reaguješ, když Tě to nezajímá…bože bože

  • . (neregistrovaný)

   Nejen že jsi nepochopil proč reaguji, ale taky jsi nepochopil psaný text. Nepsal jsem to kvůli tomu, že by mě zajímalo či nezajímalo, kolik jsem utratil. Psal jsem to kvůli tomu, že bylo řečeno „obchod Google Play totiž bohužel nativně nenabízí přehled o veškerých transakcích“. Takže jsem dal odkaz že nativně nabízí

  • . (neregistrovaný)

   Ten odkaz funguje mimochodem i z telefonu. A podle mého je snadnější a rychlejší si uložit ten odkaz a v mobilním Chrome si dát stránku na plochu jako ikonu, než instalovat další aplikaci, která i přes tvrzení vývojáře může odesílat data bůhvíkam (a přidat se tak k řadě dalších)

 2. Dobrá aplikace a díky za oživení. Pro mne má určitě přínos a to hlavně z důvodů dlouholetého užívání Androidu. Takto si mohu vyhledat aplikace, které jsem před lety koupil a podívat se kam šel jejich vývoj Nebo se jen vrátit k nějaký perličce kterou jsem kdysi koupil a zapomněl na ni.

  Díky za tip

 3. Já nechci vědět kolik jsem utratil :-) Pak bych třeba začal aplikace a hry krást, jako 90% uživatelů

 4. Hmm, tak jsem v tom skoro za 8tis. A to mám Sygic kupovaný bokem.

  A dalších pár tisíc mám na WP.

 5. Mirek (neregistrovaný)

  Jak uz jsem psal jinde – kdyz se clovek podiva co utratil, tak je vcelku jasny, ze soucasnou platformu neopusti. A ze nove prichozi (pocitaje v to i WP, ktery teprve v posledni dobe zacina vypadat lakaveji) to budou mit tezke… Pokud neprijde nejaka revolucni zmena (obdoba uvedeni Iphone, ci nahle kompletni odumreni iOS ci Androidu), tak jsou soucasne pomery zabetonovane na dost dlouho… Trochu je mi toho Microsoftu i lito…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).