Domů » Články » MWC 2016: Rekapitulace nejzajímavějších novinek (video)

MWC 2016: Rekapitulace nejzajímavějších novinek (video)

Oficiální program Mobile World Congressu sice začal až dnes, už od soboty a neděle jsme ale byli zásobeni novinkami mobilních výrobců. Na sobotní večer si naplánoval tiskovku Alcatel, který představil modely Idol 4 a Idol 4s (více informací).

MWC 2016: Nejzajímavější novinky

V neděli odpoledne jsme se dočkali představení dlouho očekávaného smartphonu LG G5 (videopohled), nového MateBooku od Huawei s Windows 10 (videopohled) a večer pak přišel na řadu Samsung s modely Galaxy S7 a Galaxy S7 edge (videopohled), který obě novinky představil ve velkém stylu, a to za pomoci virtuální reality. Třešničkou na dortu bylo vystoupení šéfa Facebooku Marka Zuckerberga, který se rozpovídal o budoucnosti této technologie.

Původně to vypadalo, že neděle bude duelem mezi LG a Samsungem, nicméně výrazně zde promluvila také značka HP, která představila špičkově vybavený smartphone Elite x3 (videopohled) se systémem Windows 10 Mobile. A právě o všech těchto novinkách a příslušenství si budeme povídat v přiloženém videu.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).