Domů » Články » MWC 2016: Rekapitulace nejzajímavějších novinek (video)

MWC 2016: Rekapitulace nejzajímavějších novinek (video)

Oficiální program Mobile World Congressu sice začal až dnes, už od soboty a neděle jsme ale byli zásobeni novinkami mobilních výrobců. Na sobotní večer si naplánoval tiskovku Alcatel, který představil modely Idol 4 a Idol 4s (více informací).

MWC 2016: Nejzajímavější novinky

V neděli odpoledne jsme se dočkali představení dlouho očekávaného smartphonu LG G5 (videopohled), nového MateBooku od Huawei s Windows 10 (videopohled) a večer pak přišel na řadu Samsung s modely Galaxy S7 a Galaxy S7 edge (videopohled), který obě novinky představil ve velkém stylu, a to za pomoci virtuální reality. Třešničkou na dortu bylo vystoupení šéfa Facebooku Marka Zuckerberga, který se rozpovídal o budoucnosti této technologie.

Původně to vypadalo, že neděle bude duelem mezi LG a Samsungem, nicméně výrazně zde promluvila také značka HP, která představila špičkově vybavený smartphone Elite x3 (videopohled) se systémem Windows 10 Mobile. A právě o všech těchto novinkách a příslušenství si budeme povídat v přiloženém videu.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments