Domů » Články » MWC 2014: NVidia a rozhovor s Igorem Staňkem (video)

MWC 2014: NVidia a rozhovor s Igorem Staňkem (video)

Na letošním MWC jsme krátce vyzpovídali zástupce společnosti NVidia Igora Staňka, se kterým jsme probrali nové modely s čipem Tegra 4i, automobilové systémy či nový tablet Tegra Note.

Mobile World Congress 2014 je sice za námi, ale v redakci pro vás postupně zpracováváme zajímavé materiály, které jsme v Barceloně nasbírali. V dnešním videu vám přinášíme rozhovor s Igorem Staňkem ze společnosti NVidia, který velmi ochotně odpovídal na naše otázky. Ve videu se dozvíte nové informace o čipu Tegra 4i, podíváme se také na vylepšený tablet Tegra Note, zamíříme do automobilového průmyslu a povídat si budeme o plánech NVidie do budoucna či nositelné elektronice.

MWC 2014: NVidia a rozhovor s Igorem Staňkem

Omluvte prosím zhoršenou kvalitu zvuku. Během nahrávání a nastavování mikrofonu jsme „šumu“ z klimatizace nevěnovali příliš velkou pozornost, protože nebyl nijak výrazně slyšet. Mikrofon jej ale „zachytil po svém“ a zvuk je tak výraznější, než jsme čekali a ani při finálním postprocessingu jsme jej nedokázali odstranit tak, jak bychom si představovali. Snad se vám i přesto rozhovor bude líbit a příště už víme, na co si dát pozor :)

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).