Domů » Bleskovky » Motorola údajně pracuje na nástupci hodinek Moto 360

Motorola údajně pracuje na nástupci hodinek Moto 360

Společnost Lenovo hodlá oficiálně přivést na ruský trh nová zařízení nedávno nabyté mobilní divize společnosti Motorola. Viceprezident společnosti Lenovo pro východní státy Gleb Miskin na tiskové konferenci informoval o tom, že počátkem příštího roku by měly být na ruském trhu dostupné letos představené modely Moto X, Moto G, Nexus 6 a také hodinky Moto 360 (první dojmy).

  

Doposud se nás zatím výše zmíněné zprávy netýkají, mezi řečí ovšem z úst Gleba Miskina zaznělo, že do Ruska by nemusela přijít současná generace Moto 360, ale ta příští. Nové Moto 360 mají mít podle jeho slov ještě hezčí design než první generace a mají ještě více připomínat klasické náramkové hodinky. Na trh mají přijít na přelomu zimy a jara, jsme zvědaví, kdy a čím nás v roce 2015 Motorola překvapí.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

4 komentáře

 1. lerion (neregistrovaný)

  Hodinky jsou velmi pěkné a mají zajímavé funkce, ale použitím 5 let starého procesoru a naprosto zastaralého chipsetu, stejně tak jako mizerné baterky první generaci naprosto zabili… Snad to nyní napraví.

  • UMIS (neregistrovaný)

   Asi jim to zustalo na sklade, protoze tohle SoC skoro nikdo jiny nez Motorola nekupoval, tak se toho potrebovali nejak zbavit.

 2. Hologos (neregistrovaný)

  Ne, vyrobili první generaci, a pak se sedli s rukama do klína, že už nikdy nový model nevyrobí… Informace, že někdo pracuje na 2. generaci produktu je asi tak přínosná jako informace, že zítra vyjde slunce.

 3. h00ked (neregistrovaný)

  Upřímě – měl jsem možnost je mít na čtyři dny půjčené a nakonec jsem si pořídil LG G Watch R. A rozhodování nebylo ani moc složité – baterka, výkon (sekání apod), pocit na ruce (to je subjektivní), výdrž na jedno nabití, opravdu „kulatý“ displej… snad to druhou sérií odstraní :)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *