Motorola údajně pracuje na nástupci hodinek Moto 360

Společnost Lenovo hodlá oficiálně přivést na ruský trh nová zařízení nedávno nabyté mobilní divize společnosti Motorola. Viceprezident společnosti Lenovo pro východní státy Gleb Miskin na tiskové konferenci informoval o tom, že počátkem příštího roku by měly být na ruském trhu dostupné letos představené modely Moto X, Moto G, Nexus 6 a také hodinky Moto 360 (první dojmy).

  

Doposud se nás zatím výše zmíněné zprávy netýkají, mezi řečí ovšem z úst Gleba Miskina zaznělo, že do Ruska by nemusela přijít současná generace Moto 360, ale ta příští. Nové Moto 360 mají mít podle jeho slov ještě hezčí design než první generace a mají ještě více připomínat klasické náramkové hodinky. Na trh mají přijít na přelomu zimy a jara, jsme zvědaví, kdy a čím nás v roce 2015 Motorola překvapí.

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku