Domů » Články » Motorola MPx200: WM5 skutečně reálné ?

Motorola MPx200: WM5 skutečně reálné ?

Na fóru mobilegadgetsnews.com se objevily nové fotografie, které zachycují Motorolu MPx200 s Windows Mobile 5. Obrázky opravdu nevypadají jako fotomontáže a proto se možnost dostat Windows Mobile 5 na MPx200 skutečně reálně přiblížila. V mnoha diskuzích na internetu bylo již mnohokrát řečeno, že MPx200 hardwarově neodpovídá minimální konfiguraci, kterou Windows Mobile 5 potřebují. Bohužel autor vlákna nezmínil žádné další informace a tak nám nezbývá, než dále čekat, až se objeví další informace.

Zobrazit Obrázek 1, Obrázek 2, Obrázek 3

Myslíte si, že se skutečně Windows Mobile 5 pro Motorolu MPx200 objeví ?

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

4 komentářů

  1. jj i na jejich foru na to byl dotaz a me by taky zajimalo, jak to je, protoze mpx200 takovou pamet nema… ale resilo se tam jestli nahodou nedoslo k upgradu hw casti telefonu (pochybuju)… No uvidime az co ukaze cas

  2. Tady zas nekdo pojedl hodne chytre kase ze? No vsak uvidite dejme tomu par mesicu a flashovat bude kazdy….

  3. To si asi flashli nejakeho Tajfuna a stiahli z neho screenshoty. Mozno v pocitaci aj prepisali volake udaje. Tie obrazky potom zobrazili cez cely display. Neverim,ze by Magneto mohlo fachat na MPx200-vke. Zatial som nepocul ani o tom,ze by tam ktosi rozbehol 2003se.

  4. Povedena kolaz, kdyz se podivatem, tak jeden z displeju ma daleko vetsi rozliseni ) tedy 240×320 … ach jo, ze to stale nekoho bavi si s tim dat takovou praci …

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).